Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dzień otwarty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Dzień otwarty organizuje po raz trzeci Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach. Odbędzie się on w sobotę, 22 września. Miłośnicy muzyki oraz inni zainteresowani będą mogli zwiedzić placówkę i wysłuchać mini koncertów.

Dzień otwarty w NFZ

wtorek, 26 czerwca 2018 10:12

Już jutro świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na dzień otwarty poświęcony zwłaszcza osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności. Zainteresowani dowiedzą się o zmianach w przepisach i załatwią wiele innych spraw.

 

NFZ zaprasza na dzień otwarty

piątek, 03 marca 2017 08:45

- Cały czas w naszym kraju jest grupa osób, która powinna być ubezpieczona, a w wyniku nieznajomości przepisów nie jest. Nowelizacja ustawy, która weszła w życie 12 stycznia daje możliwość wstecznego ubezpieczenia – powiedziała Beata Szczepanek, rzecznik prasowy Narodowego Funduszu Zdrowia w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce zapraszając słuchaczy na jutrzejszy dzień otwarty NFZ.

Ochrona Środowiska od kuchni

piątek, 22 kwietnia 2016 15:38

Katedra Ochrony i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach uczciła Dzień Ziemi prezentując swoją ofertę uczniom kieleckich szkół.

Dzień otwarty w „Nazarecie”

piątek, 22 kwietnia 2016 10:03

W poniedziałek (25.04) w Liceum Ogólnokształcącym imienia świętej Jadwigi Królowej w Kielcach odbędzie się Dzień Otwarty. To inicjatywa skierowana do gimnazjalistów, którzy chcieliby kontynuować edukację właśnie w tej szkole.

Dziewczyny na Politechniki!

czwartek, 07 kwietnia 2016 13:50

Nawiązującym do powojennego wezwania kobiet na traktory hasłem "Dziewczyny na Politechniki" firmowany był VIII Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn na Politechnice Świętokrzyskiej.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna