STARCOM MULTI (7)

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Państwowa Straż Pożarna

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
online button

Poprawa bezpieczeństwa na drogach krajowych i współdziałanie podczas wypadków – to cele porozumienia podpisanego pomiędzy kieleckim oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a świętokrzyskimi strażakami. Współpraca ma polegać na szybkiej wymianie informacji o aktualnym stanie na drogach i zaistniałych trudnościach.

Strażacy mają nowy sprzęt

wtorek, 13 lutego 2018 12:58

Komendy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotnicze Straże Pożarne otrzymały nowy sprzęt. Przekazanie i poświęcenie odbyło się w ramach rocznej odprawy służbowej kadry kierowniczej PSP województwa świętokrzyskiego. Strażacy otrzymali kilkanaście nowych pojazdów.

Ponad 22 miliony złotych to dotacja jaką otrzyma świętokrzyska komenda Państwowej Straży Pożarnej w ramach programu modernizacji służb mundurowych. Fundusze zainwestowane zostaną między innymi w modernizację jednostek ratowniczo-gaśniczych w Kielcach i w Chmielniku. Unowocześniony zostanie także sprzęt używany przez strażaków.

Niecały rok trwa realizacja Programu Modernizacji Służb Mundurowych. Rządowy projekt pozwolił świętokrzyskim strażakom i policjantom na przeprowadzenie remontów czy unowocześnienie sprzętu. Podsumowanie odbyło się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim a uczestniczył w nim wizytujący nasz region minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna