Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Instytut Dizajnu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Projekt SZKLARNIA w Orońsku

wtorek, 23 kwietnia 2019 16:03

Instalację Szklarnia będzie można oglądać od najbliższej niedzieli w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Projekt to wspólna inicjatywa CRP i Instytutu Dizajnu w Kielcach. Działanie o charakterze partycypacyjnym oparte było na kilku aktywnościach, w których wzięli udział pracownicy partnerskich instytucji oraz uczestnicy warsztatów.

Plastikowa rewolucja w ID

niedziela, 28 kwietnia 2019 15:59

Instytut Dizajnu zaprasza na spotkanie i warsztaty z cyklu Zestaw Kryzysowy - Plastikowa Rewolucja, które odbędą się 28 kwietnia na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego. Wydarzenie ma charakter otwarty i skierowane jest do wszystkich.

Warsztaty dekorAKCJA

czwartek, 04 kwietnia 2019 15:53

Pracownia ceramiczna Instytutu Dizajnu w Kielcach zaprasza dorosłych na wspólne projektowanie instalacji i stworzenie razem z Instytutem wystawy dla Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Warsztaty odbędą się w najbliższy czwartek.

Zestaw kryzysowy - jadalne owady

sobota, 06 kwietnia 2019 15:35

Instytut Dizajnu zaprasza na nowy cykl warsztatów i spotkań dotyczących przyszłościowych rozwiązań dla problemów związanych z żywnością i energią, który rozpocznie się 6 kwietnia. Rozpoczną go warsztaty dla dorosłych "Zestaw kryzysowy - jadalne owady".

"Uszyj to sam"

czwartek, 28 marca 2019 15:04

Już po raz ósmy 28 marca w Ambasadzie Dizajnu odbędą się warsztaty dla dorosłych i młodzieży z cyklu "Uszyj to sam". Zajęcia skierowane są w szczególności do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z szyciem. Na najbliższych uczestnicy wykonają crossbody bag z nietypowych materiałów.

Zwiedzanie wystawy z projektantem

niedziela, 24 marca 2019 14:58

Instytut Dizajnu zaprasza na niedzielne oprowadzanie po wystawie ''Karol Śliwka. Polskie Projekty Polscy Projektanci'' połączone z sprzedażą katalogu towarzyszącego wystawie. O twórczości Karola Śliwki oraz o tym jak powstawała wystawa, opowie projektantka ekspozycji Dominika Janicka.

Strona 1 z 15

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna