Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Instytut Dizajnu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ferie z Fotonami w Instytucie Dizajnu

poniedziałek, 21 stycznia 2019 00:41

Ferie z Fotonami to propozycja Instytutu Dizajnu na ferie dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Warsztaty ruszą 21 stycznia i potrwają 5 dni. Będą nawiązywały do aktualnej wystawy w Galerii Głównej, czyli Spektrum światła. Dizajn i fotony.

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie

niedziela, 13 stycznia 2019 00:30

W najbliższą niedzielę Instytut Dizajnu zaprasza do Galerii Głównej na oprowadzanie kuratorskie po wystawie Spektrum światła. Dizajn i fotony. Bezpłatne zwiedzanie wystawy z Anną Diduch odbędzie się w godzinach od 12 do 13.30.

"Noworoczne postanowienia na talerzu"

czwartek, 10 stycznia 2019 00:25

"Noworoczne postanowienia na talerzu" to pierwsza w tym roku propozycja warsztatowa pracowni ceramicznej Instytutu Dizajnu. Już w najbliższy czwartek uczestnicy spotkania będą mogli przyozdobić porcelanowe talerze według własnego pomysłu.

Z cyklu "Prosto z pieca" pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych "Marzenie Picassa - geometryczne donice", które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11. Uczestnicy warsztatów będą pracowali z lokalną czerwoną gliną, która idealnie nadaje się na tworzenie doniczek.

Tartaruga studio

piątek, 16 listopada 2018 17:15

W przestrzeni Instytutu Dizajnu od najbliższego piątku będzie można oglądać wystawę Tartaruga studio. Będzie to pierwsza autorska wystawa tej pracowni. Otwarciu ekspozycji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z założycielkami studia Wiktorią Podolec i Jadzią Lenart w czytelni Instytutu Dizajnu o godzinie 18.

Kielecki spodek do nabycia w Instytucie Dizajnu

piątek, 09 listopada 2018 23:16

Piękny użytkowy zestaw ceramiczny przedstawiający kielecki dworzec autobusowy będzie można zakupić w Instytucie Dizajnu. Autorką projektu jest Marta Dachowska.

Strona 1 z 13

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna