Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Instytut Dizajnu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Z cyklu "Prosto z pieca" pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych "Marzenie Picassa - geometryczne donice", które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11. Uczestnicy warsztatów będą pracowali z lokalną czerwoną gliną, która idealnie nadaje się na tworzenie doniczek.

Tartaruga studio

piątek, 16 listopada 2018 17:15

W przestrzeni Instytutu Dizajnu od najbliższego piątku będzie można oglądać wystawę Tartaruga studio. Będzie to pierwsza autorska wystawa tej pracowni. Otwarciu ekspozycji będzie towarzyszyło spotkanie autorskie z założycielkami studia Wiktorią Podolec i Jadzią Lenart w czytelni Instytutu Dizajnu o godzinie 18.

Kielecki spodek do nabycia w Instytucie Dizajnu

piątek, 09 listopada 2018 23:16

Piękny użytkowy zestaw ceramiczny przedstawiający kielecki dworzec autobusowy będzie można zakupić w Instytucie Dizajnu. Autorką projektu jest Marta Dachowska.

Instytut Dizajnu w Kielcach będzie miał nowego dyrektora artystycznego. Krzysztof Kucharczyk, który pełnił tę funkcję od 2016 roku, zrezygnował z tej posady, ponieważ otrzymał propozycję pracy na stanowisku zastępcy dyrektora w Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia" w Gdańsku.

Światło na wystawie

środa, 07 listopada 2018 14:16

Czy można zaprojektować światło i jakie pomysły na opowiedzenie o tym zjawisku mają dizajnerzy będzie można dowiedzieć się podczas oglądania wystawy "Spektrum światła. Dizajn i fotony", która będzie dostępna dla zwiedzających od najbliższego piątku w galerii głównej Instytutu Dizajnu w Kielcach. Będzie to pierwsza tego typu ekspozycja w Polsce.

Instytut Dizajnu zaprasza w najbliższą sobotę do pracowni stolarskiej na spotkanie ze Złotą Rączką w ramach drugiej edycji "Latającej Komitywy naprawczej". Warsztaty pomogą w reperacji, ucząc przy tym zainteresowanych umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Strona 1 z 13

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna