Dąbrowa 750x200

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WEEKEND Z BLONDYNKĄ

W każdą sobotę od 16 do 19

W programie „Weekend z blondynką” tym razem zajmiemy się tematem stylizacji paznokci. Moim gościem jest Mariola Pawłowska – Włodarczyk z Salonu Catleya w Kielcach.

Wszyscy tańczymy, na urodzinach, weselach, w pubach. Taniec ożywia i pobudza, jest wyrazem radości. Tym razem w „Weekendzie z blondynką” porozmawiamy o tańcu. O swojej pasji i trudach związanych z tą dyscypliną mówić będą Małgorzata Ziółkowska i Krzysztof Dziarmaga, tancerze z Kieleckiego Teatru Tańca.

Jakie w tym roku królują trendy w modzie, a jaki kolor włosów jest najmodniejszy? O tym, Monika Grzegorczyk, osobista stylistka i Tomek Tomaszewski, stylista fryzur.

"Szafing in Kielce lajf" jako doskonała okazja do wiosennego wietrzenia nie tylko szafy. O szczegółach Katarzyna Perdzyńska – Zarzeczny, organizator akcji i Karolina Durło z Domu Kultury Sabat.

O tym, czym jest cukrzyca i jak sobie z nią radzić mówi doktor Grażyna Witczak, przewodnicząca Oddziału Świętokrzyskiego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. 

Dlaczego koty nie są dla wybranych, i za co je kochamy. O tym opowiadającą Ewa Kędzierska i Weronika Jagielska Gęca, miłośniczki mruczków. 

Jak dobrze się ubrać, dopasowując swój stój do wieku i sylwetki. O tym opowie Monika Grzegorczyk, osobista stylistka.

Dlaczego mamy powinny mieć pasje i czy można znaleźć czas na bieganie mając trójkę dzieci, męża i dom? Nie tylko o tym,  Aleksandra Rygiel i Małgosia Góźdź, założycielka i członkini grupy „Mamy – biegamy”.

Jak dbać o dłonie, stopy i skórę twarzy zimą? O tym, mówić będzie Paulina Paulina Skowrońska, ze SPA Orchidea. 

Kto jest lepszym kierowcą kobieta czy mężczyzna? Ten odwieczny problem spróbują rozwiązać Karolina Pokusa, jedna z pań, która zasila tabor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach oraz Marek Chalicki , egzaminator nadzorujący w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach.

Jak dobrze dobrać oprawki okularowe i czym się kierować w ich doborze? O tym Ewa Chabielska i Monika Chojnacka, certyfikowane stylistki okularowe z salonów Klank Optyk.

Jak dbać i pielęgnować nasze włosy, o tym mówić będzie Monika Majer, fryzjer, stylista z salonu Le Desir. 

O dobrych manierach, nie tylko od święta mówi. Barbara Maj- Malinowska, specjalista od savoir vivre, wykładowca Politechnice Świętokrzyskiej przedmiotu Akademickiego Dobrego Wychowania.

Czy dieta wegetariańska jest zdrowa? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć specjalista dietetyk Daria Sych, z Centrum Medycyny Żywienia Katarzyna Nowak.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna