Na antenie: Party Mix Przebojów
Mateusz Sośnicki
online button

Na antenie: Party Mix Przebojów
Mateusz Sośnicki
online button
online button

WEEKEND Z BLONDYNKA

W każdą sobotę od 16 do 19

Wiosenne trendy w szafie i we włosach

Jakie w tym roku królują trendy w modzie, a jaki kolor włosów jest najmodniejszy? O tym, Monika Grzegorczyk, osobista stylistka i Tomek Tomaszewski, stylista fryzur.

 

Szafing in Kielce lajf

"Szafing in Kielce lajf" jako doskonała okazja do wiosennego wietrzenia nie tylko szafy. O szczegółach Katarzyna Perdzyńska – Zarzeczny, organizator akcji i Karolina Durło z Domu Kultury Sabat.

 

Cukrzyca – choroba cywilizacyjna

O tym, czym jest cukrzyca i jak sobie z nią radzić mówi doktor Grażyna Witczak, przewodnicząca Oddziału Świętokrzyskiego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. 

 

Kochać psa jest łatwo, ale miłości do kota trzeba się nauczyć

Dlaczego koty nie są dla wybranych, i za co je kochamy. O tym opowiadającą Ewa Kędzierska i Weronika Jagielska Gęca, miłośniczki mruczków. 

 

Jak się ubrać dobrze i z klasą

Jak dobrze się ubrać, dopasowując swój stój do wieku i sylwetki. O tym opowie Monika Grzegorczyk, osobista stylistka.

 

Projekt mamy biegamy

Dlaczego mamy powinny mieć pasje i czy można znaleźć czas na bieganie mając trójkę dzieci, męża i dom? Nie tylko o tym,  Aleksandra Rygiel i Małgosia Góźdź, założycielka i członkini grupy „Mamy – biegamy”.

 

Pielegnacja dloni, stop i twarzy zimą

Jak dbać o dłonie, stopy i skórę twarzy zimą? O tym, mówić będzie Paulina Paulina Skowrońska, ze SPA Orchidea. 

 

Kto jest lepszym kierowcą kobieta czy mężczyzna

Kto jest lepszym kierowcą kobieta czy mężczyzna? Ten odwieczny problem spróbują rozwiązać Karolina Pokusa, jedna z pań, która zasila tabor Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach oraz Marek Chalicki , egzaminator nadzorujący w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach.

 

Jak dobrze dobrać oprawki okularowe i czym się kierować w ich doborze

Jak dobrze dobrać oprawki okularowe i czym się kierować w ich doborze? O tym Ewa Chabielska i Monika Chojnacka, certyfikowane stylistki okularowe z salonów Klank Optyk.

 

Jak dbać i pielęgnować nasze włosy

Jak dbać i pielęgnować nasze włosy, o tym mówić będzie Monika Majer, fryzjer, stylista z salonu Le Desir. 

 

Dobre wychowanie nie tylko od święta

O dobrych manierach, nie tylko od święta mówi. Barbara Maj- Malinowska, specjalista od savoir vivre, wykładowca Politechnice Świętokrzyskiej przedmiotu Akademickiego Dobrego Wychowania.

 

Czy dieta wegetariańska jest zdrowa

Czy dieta wegetariańska jest zdrowa? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć specjalista dietetyk Daria Sych, z Centrum Medycyny Żywienia Katarzyna Nowak.

 

Boks tajski 

Boks tajski – sztuka walki nie tylko dla blondynek. Dziś zajmiemy się tematem aktywności nie tylko zimowej, bo przecież ruch to nie tylko spacery, jazda na rowerze, czy teraz, kiedy zimno siłownia. To także różnego rodzaju sporty , także takie, które lubią panie. Moimi gosćmi w „Weekendzie z blondynką” Beata Ryń, z Muzeum Wsi Kieleckiej, oraz Krystian Sanecki, asystent trenera w Akademii Muay Thai. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay