Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WEEKEND Z BLONDYNKĄ

W każdą sobotę od 16 do 19

Gościem audycji „Weekend z blondynką” była Iza Bórzyńska, wizażystka.

Temat: Jak pomalować się na Boże Narodzenie lub Sylwestra.

Prowadzącym audycję jest Małgorzata Cioroch.

Jak zawsze pojawia się pytanie: W co się ubrać na Sylwestra i co założyć na Wigilię? To, jaki styl wybierzecie zależy przede wszystkim od Twoich preferencji oraz miejsca, w którym będziecie spędzać ten czas – radzi Monika Grzegorczyk, stylistka.

Bielizna to nie tylko dodatek do stylizacji. To podstawa, od której powinnyśmy zaczynać myślenie o jej tworzeniu. Nasz wygląd, a co za tym idzie – często i samopoczucie oraz pewność siebie, w dużym stopniu zależą od tak pozornie nieistotnego elementu, jak biustonosz, majtki czy body. Moim gościem w programie „Weekend z blondynką” była Anna Duda, z salonu „Bella Rosa” w Kielcach.

  

Jak budować odporność psychiczną? – najlepiej zanim nadejdzie kryzys. Moim gościem w programie „Weekend z blondynką” była Katarzyna Jarząbek, psycholog, coach.

  

Najcięższym okresem dla naszej skóry i włosów są lato i zima. Dlatego w okresach przejściowych, a szczególnie przed zimą, warto zadbać o właściwą pielęgnację ciała i zdrową dietę, by cera była promienna, odżywiona i nawilżona. Zyskają na tym również włosy. Zapraszam na kolejne wydanie programu „Weekend z blondynką”, w którym Tomek Tomaszewski, stylista fryzur powie także o jesiennych trendach.

  

Spadek temperatury, początek sezonu grzewczego i pora jesiennych infekcji to czas, kiedy trzeba wyjątkowo zadbać o cerę. Skórze brakuje nawilżenia, traci zdrowy blask i pojawiają się podrażnienia. Jak wyglądać pięknie mimo niesprzyjającej pogody? Potrzebna jest pielęgnacja, dzięki której nasza cera przetrwa jesień w dobrej formie. O tym wszystkim, w najnowszym programie „Weekend z blondynką” mówiła Barbara Kołodziejczyk, kosmetolog z Salonu MONROE w Kielcach.

  

Dieta na jesień wprowadza zmianę dekoracji na talerzu. Kolorowe, ciepłe zupy i gotowane warzywa zastępują surówki. Dieta na jesień ma być bardziej kaloryczna i treściwa niż latem. Co jeść, by nie dać się jesiennym chłodom i infekcjom? O tym, mówiła Daria Sych, specjalista dietetyk, z Centrum Medycyny Żywienia dr Katarzyna Nowak.

  

Choć sezon jesienno-zimowy kojarzy się głównie z szarugą i monotonią, na pewno nie można powiedzieć tego o najnowszych trendach makijażowych. Projektanci zadbali, aby na naszych twarzach sporo się działo i przemycili trochę letniego słońca. Jedno jest pewne, na brak nudy narzekać nie będziemy! To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośniczek odważnego makijażu. Jak zatem będziemy malować tej jesieni? O tym,mówiła Iza Bórzyńska, dyplomowany mistrz wizażu.

  

  

Savoir-vivre to nic innego jak właściwe zachowanie w określonych miejscach i sytuacjach. Dobre maniery to podstawa, które świadczą o naszym wychowaniu i kulturze osobistej. Są one ważne nie tylko w biznesie, ale także w kontaktach prywatnych. O tym, jak powinniśmy się zachować w określonych sytuacjach, w ostatnim wydaniu programu „Weekend z blondynką” mówiła Barbara Maj- Malinowska, ekspert od savoir-vivre.

 

  

Co będzie modne jesienią i zimą 2019/2020? Tęczowe kolory albo rozbielony, niczym jagodowe lody, fiolet. A do tego retro marynarki (koniecznie w talii przewiązane paskiem) i punkowe powyciągane swetry. O szczegółach jesiennej mody mówić będzie Monika Grzegorczyk, stylistka. Cz.2

  

Co będzie modne jesienią i zimą 2019/2020? Tęczowe kolory albo rozbielony, niczym jagodowe lody, fiolet. A do tego retro marynarki (koniecznie w talii przewiązane paskiem) i punkowe powyciągane swetry. O szczegółach jesiennej mody mówić będzie Monika Grzegorczyk, stylistka. Cz.1

  

Emocje to silne ale i nietrwałe stany uczuciowe, czyli pobudzenie, wywołane jakiś wydarzeniem. Mogą być one pozytywne lub negatywne. Jak sobie z nimi razić? O tym, w najnowszym wydaniu „Weekendu z blondynką” mówiła Katarzyna Jarząbek, psycholog.

  

Jeśli jesteście ciekawi co kiedyś robiono z pozostałym po świętach ciastem drożdżowym i kiedy kończyły się wielkanocne porządki? Zapraszam na kolejne wydanie programu „Weekend z blondynką”. Moim gościem będzie Aleksandra Imosa, z Muzeum Wsi Kieleckiej.