Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Prawo i Sprawiedliwość

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości spotkali się we wtorek w Wojewódzkim Domu Kultury, by wspólnie przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Spotkanie obfitowało w wiele serdeczności i wzajemnej życzliwości.

W niedzielę, 27 października, odbędzie się w Kielcach uroczystość odsłonięcia pomnika Przemysława Gosiewskiego. Poprzedzi ją Msza Święta w kieleckiej katedrze.

Dziś ostatni dzień kampanii wyborczej, w trakcie której kandydaci do Sejmu i Senatu przekonywali mieszkańców naszego regionu do swojego programu. To co wydarzyło się w trakcie okresu przedwyborczego skomentował wicewojewoda świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

– Niepokoi nas to, że sondaże dla Prawa i Sprawiedliwości są tak wysokie, bo może to w pewien sposób uspokajać elektorat – mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej poseł PiS Krzysztof Lipiec. Polityk zaprezentował także przedwyborczą „piątkę” ugrupowania.

Polska wieś i rolnictwo były tematami konwencji przedwyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach. W spotkaniu wzięli udział prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz kandydaci ugrupowania do Sejmu i Senatu z regionu świętokrzyskiego.

Prawo i Sprawiedliwość zarejestrowało listę do Sejmu i kandydatów do Senatu w najbliższych wyborach parlamentarnych. Przypomnijmy, że „jedynką” w wyścigu o mandat poselski będzie Zbigniew Ziobro, zaś o Senat powalczą: Krzysztof Słoń, Jarosław Rusiecki i Jacek Włosowicz.

Strona 1 z 10