Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Koncert familijny "Mozart na Jamajce"

niedziela, 19 stycznia 2020 15:30

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert familijny "Mozart na Jamajce", który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11. Przed publicznością wystąpi kielecki zespół Catus Quartet, którego członkowie zagrają na fortepianie, gitarze elektrycznej, basowej oraz perkusji.

"Podwodny świat" to tytuł wystawy, którą będzie można oglądać od najbliższego piątku w Filharmonii Świętokrzyskiej. Ekspozycja jest zbiorem zdjęć autorstwa Andrzeja Witczaka i Artura Polakowskiego i przedstawia rafy koralowe na Malediwach, Filipinach, w Meksyku, Indonezji, Egipcie i Sudanie.

"Arcydzieła symfoniki"

piątek, 17 stycznia 2020 12:46

Brytyjska skrzypaczka Alda Dizdari wystąpi w najbliższy piątek w Filharmonii Świętokrzyskiej podczas koncertu "Arcydzieła symfoniki". Artystce będzie towarzyszyła Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jacka Rogali.

Koncertem karnawałowym "Nie tylko walc..." rozpocznie sezon zimowy Filharmonia Świętokrzyska. W repertuarze na pierwszy kwartał 2020 roku znalazło się ponad dwadzieścia wydarzeń,  wśród nich koncerty symfoniczne, kameralne, familijne, a także wieczory filmowe, operowe i spotkanie autorskie z Janem Nowickim.

Koncert karnawałowy "Nie tylko walc..."

piątek, 10 stycznia 2020 15:13

Utwory takich kompozytorów jak Strauss, Lehár, Mancini, Sullivan i Dębski usłyszymy podczas koncertu karnawałowego "Nie tylko walc...", który odbędzie się w piątek, 10 stycznia, o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Arie z oper i operetek, m.in. "Carmen", "Tosca", "Trawiata", "Zemsta nietoperza" i "Wesoła wdówka" zabrzmią w sylwestrowy wieczór w Filharmonii Świętokrzyskiej. O godzinie 18 rozpocznie się tam koncert zatytułowany "Sylwester w Filharmonii w szampańskim nastroju". Przed publicznością wystąpią sopranistka Katarzyna Trylnik i tenor Adam Zdunikowski oraz orkiestra symfoniczna pod batutą Jacka Rogali.

Strona 1 z 33