Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Stowarzyszenie im Jana Karskiego

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

W najbliższą niedzielę, 13 października, rozpoczyna się w Kielcach  kolejna edycja studium "ABC judaizmu i kultury żydowskiej", którego organizatorem jest Stowarzyszenie im. Jana Karskiego. W tym roku uczestnicy będą mogli wziąć udział w szeregu ciekawych warsztatów.

30 maja w Instytucie Kultury i Dialogu Stowarzyszenia im. Jana Karskiego w Kielcach odbędzie się koncert Anatloija Kagana oraz Konstantego Wileńskiego. 

Będzie festiwal przeciwko nienawiści

wtorek, 05 lutego 2019 14:03

Adam Michnik, Olga Tokarczuk, Jerzy Trela i Maja Komorowska to tylko kilka ze znanych postaci, które będą gośćmi II Festiwalu Literatury Faktu i Poezji "Dialog przeciw nienawiści", jaki odbywać się będzie od 4 do 21 marca w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu w Kielcach. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie im. Jana Karskiego.

Instytut Kultury Spotkania i Dialogu Stowarzyszenia im. Jana Karskiego zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Idee XXI wieku”, które odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18.

Stowarzyszenie im. Jana Karskiego zaprasza w czwartek, 22 listopada, o godzinie 18 do Instytutu Kultury Spotkania i Dialogu przy ulicy Planty 7 na spotkanie na temat "Auschwitz-Birkenau - miejsce pamięci dla XXI wieku". Gościem i prelegentem będzie Piotr Cywiński.

"Żydzi a Niepodległa" to tytuł wykładu, którego będzie można posłuchać 11 listopada w  Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ulicy Planty 7 w Kielcach. Spotkanie poprowadzi polska historyczka, specjalizująca się w badaniach nad nowoczesnymi dziejami Żydów polskich i stosunkami polsko-żydowskimi w XIX i XX wieku, dr hab. Jolanta Maria Żyndul.

Strona 1 z 7