Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Zamknięty sparing i prezentacja Korony

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Zamknięty sparing i prezentacja Korony

Kielce / 13 lipca 2018 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk (korona-kielce.pl) fot. Paweł Jańczyk (korona-kielce.pl)

Sobota dla piłkarzy Korony będzie intensywnym dniem. Kielczanie o 14.00 na Kolporter Arenie w swoim ostatnim sparingu przed startem nowego sezonu ekstraklasy zagrają z Zagłębiem Sosnowiec. Ten mecz będzie zamknięty dla publiczności oraz mediów. O 16.00 na Rynku wystartuje oficjalna prezentacja zespołu.

Wydarzenie rozpocznie się od wspólnego oglądania meczu o 3. miejsce na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji, w którym Anglia zmierzy się z Belgią. Zawodnicy "żółto-czerwonej" drużyny na scenie pojawią się około 18.30, wcześniej na kibiców czeka szereg innych atrakcji.

- Całość będzie ubarwiona dużą ilością konkursów, do rozdania mamy ponad sto nagród. Dodatkowo oddzielne atrakcje na kibiców będą czekały na stoiku naszego sponsora technicznego, firmy PUMA. Tam odbędą się turnieje w piłkarzyki czy FIFĘ. Pod okiem fachowych rehabilitantów będzie można zbadać swoje stopy oraz dowiedzieć się jak chodzić, aby było zdrowiej. Do tego pojawi się stoisko kibiców niepełnosprawnych, gdzie będzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat wspólnie prowadzonej z klubem akcji, gdzie oddaliśmy im jeden sektor do swobodnego rozdysponowania. Na Rynku będzie również stoisko kibiców Korony, w którym będzie można zapisać się na inauguracyjny, wyjazdowy mecz do Zabrza. Oczywiście swoje stoisko będzie miał również klub. Wśród gadżetów, które będzie można nabyć, znajdzie się nowa koszulka meczowa na nowy sezon  - informuje Paweł Jańczyk, rzecznik prasowy Korony Kielce.

Podczas prezentacji z rąk prezesa klubu Krzysztofa Zająca koszulki ze swoimi nazwiskami odbiorą nowi gracze: Paweł Sokół, Vato Arweładze, Maciej Firlej i Maciej Górski. To grono powinni uzupełnić: Felicio Brown Forbes, Oktawian Skrzecz oraz Kornel Kordas. Cała trójka do soboty ma złożyć podpisy pod umowami z "żółto-czerwonymi".  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna