Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Więckowska: to były owocne treningi

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Więckowska: to były owocne treningi

Kielce / 28 lutego 2019 / Tekst
fot. Piotrcovia Piotrków Trybunalski fot. Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Honorata Syncerz i Dominika Więckowska z Korony Handball w ostatnich dniach po raz drugi w karierze przebywały na krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Leszek Krowicki od niedzieli do wtorku pracował z zawodniczkami występującymi w PGNiG Superlidze. 

– Myślę, że na maksa wykorzystaliśmy te trzy dni zgrupowania.  Dużo czasu poświęciliśmy na taktykę, zarówno na obronę i atak. Treningi były długie i owocne. To była naprawdę fajna praca – przekonuje Więckowska.

Dla obu kieleckich szczypiornistek było to drugie mini zgrupowanie, gdzie pracowały pod okiem Leszka Krowickiego. Polskie szczypiornistki przygotowują się do czerwcowego dwumeczu eliminacji mistrzostw świata z Serbią.

– Trener na wideo oraz na tablicach przed treningiem pokazuje nam o co chodzi w jego koncepcji gry. Z zawodniczkami cały czas się poznajemy. Wszystko idzie w dobrym kierunku – przekonuje popularna „Więcu”

Krótkie zgrupowanie zakończył wygrany 44:30 sparing z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Dominika Więckowska zagrała w nim dziesięć minut i zdobyła jedną bramkę. Honorata Syncerz nie wystąpiła z powodu przeziębienia. Najskuteczniejsza zawodniczka PGNiG Superligi do treningów ma wrócić w piątek, a jej występ w sobotnim starciu z KPR-em Gminy Kobierzyce jest niezagrożony.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna