Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»W sobotę kielecki Bieg Niepodległości

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

W sobotę kielecki Bieg Niepodległości

Kielce / 08 listopada 2018 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

W Kielcach setne obchody odzyskania przez Polskę niepodległości zostaną uczczone również na sportowo.  W sobotę, punktualnie o 11.11,  sprzed muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica ponad tysiąc osób wyruszy na trasę dziesięciokilometrowego biegu.

- Miejsc na ten wyjątkowy bieg już nie ma. Przygotowaliśmy ich 1200 -  wszystkie, tradycyjnie rozeszły się w kilka godzin. Jest jeszcze jednak możliwość wystartowania.  Jak jest napisane w regulaminie, pakiety startowe można odbierać tylko w piątek w godz. 16-21 oraz w sobotę do godz. 9.30. Po upływie tego terminu wszystkie pakiety, bez żadnego wyjątku powędrują do tak zwanej wolnej puli. Osoby, które nie zdążyły się wcześniej zarejestrować będą mogły z tych pakietów skorzystać. Nie ma jednak możliwości rezerwacji takich miejsc - informuje Paweł Jańczyk, prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Biegaczy sieBIEGA.

Pakiety startowe będzie można odbierać w biurze zawodów w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej przy ulicy Zamkowej.

Niedzielny bieg wystartuje o godz. 11.11. Kilka minut później rozpocznie się rywalizacja na symbolicznym dystansie 1918 metrów.

 WIĘCEJ INFORMACJI O BIEGU - TUTAJ

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna