Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»W Płocku bez Kovacevicia i Kosakiewicza

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

W Płocku bez Kovacevicia i Kosakiewicza

22 kwietnia 2019 / Tekst

Korona Kielce w najbliższym, czwartkowym meczu z Wisłą w Płocku będzie musiała radzić sobie bez Łukasza Kosakiewicza i Adnana Kovacevicia. Obrońcy muszą pauzować z powodu nadmiaru żółtych kartek.

Brak defensorów oznacza spory problem dla Gino Lettieriego, ponieważ obaj w ostatnich spotkaniach mieli pewne miejsce w wyjściowej "jedenastce". Kosakiewicz na prawej obronie zastępował kontuzjowanego Bartosza Rymaniaka. W Płocku na tę pozycję zapewne zostanie przekierowany Michał Gardawski. Na lewej stronie w takim przypadku z głębokiej rezerwy zostanie wyciągnięty Ken Kallaste. Miejsce Adnana Kovacevicia na środku obrony zajmie ktoś z dwójki Piotr Malarczyk – Joonas Tamm. Na pozycji stopera może grać również nominalny pomocnik – Ognjen Gnjatić.

W najbliższym meczu zagrożony pauzą będzie Matjej Puczko. Po powrocie do pełni zdrowia, na baczności będą musieli trzymać się również Bartosz Rymaniak i Marcin Cebula.

Czwartkowe spotkanie Wisła – Korona w Płocku rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

ZOSTAW KOMENTARZ