Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»W Mielcu w okrojonym składzie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

W Mielcu w okrojonym składzie

Kielce / 19 marca 2019 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

Szczypiorniści PGE VIVE do wtorkowego spotkania ze Stalą Mielec przystąpią w jedenastoosobowym składzie. Tałant Dujszebajew w Kielcach zostawił kilku zawodników, którzy w ostatnim czasie na parkiecie spędzali więcej czasu. 

Chwilę na odpoczynek będzie miał Blaż Janc, który w minionych pojedynkach grał niemal od deski do deki, pełniąc rolę prawego rozgrywającego pod nieobecność Alexa Dujszebajewa i Krzysztofa Lijewskiego. Pierwszy z nich w Mielcu wystąpi po raz pierwszy po kontuzji. Na powrót „Lijka” trzeba będzie poczekać jeszcze kilka tygodni. Wolne przed sobotnim starciem z Motorem Zaporoże otrzymali też Mateusz Jachlewski i Mariusz Jurkiewicz. Zabraknie również leczących urazy Michała Jureckiego i Daniela Dujszebajewa.

Taka kadra sprawia, że Tałant Dujszebajew na środku i prawym rozegraniu oraz obu skrzydłach będzie miał do dyspozycji po jednym zawodniku. Kielecki szkoleniowiec zapewne w większym wymiarze zdecyduje się na grę z dwoma obrotowymi, bo tych w kadrze będzie trzech. Wtorkowy mecz Stal – PGE VIVE w Mielcu rozpocznie się o godz. 20.00.

źródło: kielce.wyborcza.pl

ZOSTAW KOMENTARZ