Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Vujović wróci do Kielc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Vujović wróci do Kielc

Kielce / 07 grudnia 2018 / Tekst

Barnko Vujović w następnym sezonie ponownie zagra w PGE VIVE. Utalentowany prawy rozgrywający z kieleckim klubem ma związać się nową, czteroletnią umową. 

Informację o powrocie Czarnogórca z wypożyczenia z Celje Pivovarnej Lasko w rozmowie z kielecką "Gazetą Wyborczą" potwierdził prezes PGE VIVE, Bertus Servaas.

Vujović w najlepszej drużynie Słowenii przebywa drugi sezon. W pierwszym nie był pierwszym wyborem. W tym, po odejściu Żigi Mlakara jego sytuacja uległa zdecydowanej poprawie, co widać po liczbach. W 10. kolejkach obecnego sezonu Ligi Mistrzów uzbierał 39 bramek, czyli o sześć więcej niż w całym poprzednim. Cztery razy był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu.

W przyszłym sezonie w kieleckim klubie najprawdopodobniej będzie trzech prawych rozgrywających. O miejsce w składzie będą rywalizować Alex Dujszebajew i Krzysztof Lijewski. Z drugim z nich kielecki klub niebawem rozpocznie rozmowy na temat przedłużania wygasającego w czerwcu kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że z "żółto-biało-niebieskim" klubem pożegna się Paweł Paczkowski. 25-latek obecnie przebywa na wypożyczeniu w Motorze Zaporoże.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna