Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Trzęsienia ziemi w Koronie ciąg dalszy. Pracownicy Biura Prasowego złożyli wypowiedzenia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Trzęsienia ziemi w Koronie ciąg dalszy. Pracownicy Biura Prasowego złożyli wypowiedzenia

Kielce / 25 czerwca 2019 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Trzęsienie ziemi w Koronie Kielce trwa. W poniedziałek wypowiedzenia na biurko prezesa Krzysztofa Zająca złożyli dwaj pracownicy Biura Prasowego: Mateusz Kępiński i Krzysztof Węglarczyk. Drugi z nich w ostatnich tygodniach pełnił funkcję rzecznika prasowego klubu. 

– Dziękuje za wszystko Koronie Kielce, ale w tym momencie należy powiedzieć „stop”. Dziś złożyłem wypowiedzenie. Przede mną ostatni miesiąc pracy w żółto-czerwonych barwach – poinformował Krzysztof Węglarczyk za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze.

– Coś się zaczyna, a potem kończy… Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie z pracy w Koronie Kielce. Jest to tylko i wyłącznie moja decyzja. Na podsumowania i podziękowania przyjdzie jeszcze czas – napisał z kolei Mateusz Kępiński, który w Koronie spędził ponad dekadę.

Przypomnijmy, że na początku kwietnia z klubem pożegnał się wieloletni rzecznik prasowy – Paweł Jańczyk. Kilka dni temu zarząd Korony wypowiedział również umowę twórcy Korona TV – Michałowi Siejakowi. Odejście Mateusza Kępińskiego i Krzysztofa Węglarczyka oznacza, że Biuro Prasowe Korony będzie musiało być budowane na nowo.

Od 1 lipca rzecznikiem prasowym klubu zostanie Rafał Kielczyk, który od kwietnia jest tłumaczem Gino Lettieriego. Nowy rzecznik nie ma jednak żadnego doświadczenia medialnego. Ostatnio pracował jako przedstawiciel handlowy  

ZOSTAW KOMENTARZ