Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Trenerzy Jurecki i Jachlewski. Trwa druga edycja MJsCamp

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Trenerzy Jurecki i Jachlewski. Trwa druga edycja MJsCamp

Kielce / 09 lipca 2018 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski, zawodnicy PGE VIVE, po drugi zorganizowali obóz dla młodych adeptów szczypiorniaka. W tegorocznej edycji bierze udział osiemdziesiąt jeden osób, czyli o dwadzieścia więcej niż w premierowej odsłonie. Miejscem campu są Rudki koło Nowej Słupi. Młodzi sportowcy w poniedziałek trenowali w Hali Legionów.

- Dozujemy obciążenia, jeden dzień jest cięższy, drugi łatwiejszy, a dzisiaj jest ten trudniejszy.  Dzieciaki cały poniedziałek spędzą w Kielcach. Pierwsze zajęcia odbywają się w Hali Legionów, by mogły sobie poćwiczyć w hali, w której spędzamy dużo czasu. Po południu idziemy na trampoliny do FlySky, więc będzie się działo. Dzieci będą zmęczone, a dzięki temu w nocy śpią spokojnie - mówił z uśmiechem Michał Jurecki.

- Staramy się wypełnić się im cały dzień, by mieli co robić. Nuda sprzyja powstawaniu niemądrych pomysłów, a dzieci mieszkają po pięcioro w pokojach. Sam spędziłem w internacie cztery lata, wiem jak to jest, gdy się człowiek nudzi - wyjaśniał Mateusz Jachlewski.

MJsCamp w Kielcach potrwa do 15 lipca.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna