Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Trenerzy Jurecki i Jachlewski. Trwa druga edycja MJsCamp

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Trenerzy Jurecki i Jachlewski. Trwa druga edycja MJsCamp

Kielce / 09 lipca 2018 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski, zawodnicy PGE VIVE, po drugi zorganizowali obóz dla młodych adeptów szczypiorniaka. W tegorocznej edycji bierze udział osiemdziesiąt jeden osób, czyli o dwadzieścia więcej niż w premierowej odsłonie. Miejscem campu są Rudki koło Nowej Słupi. Młodzi sportowcy w poniedziałek trenowali w Hali Legionów.

- Dozujemy obciążenia, jeden dzień jest cięższy, drugi łatwiejszy, a dzisiaj jest ten trudniejszy.  Dzieciaki cały poniedziałek spędzą w Kielcach. Pierwsze zajęcia odbywają się w Hali Legionów, by mogły sobie poćwiczyć w hali, w której spędzamy dużo czasu. Po południu idziemy na trampoliny do FlySky, więc będzie się działo. Dzieci będą zmęczone, a dzięki temu w nocy śpią spokojnie - mówił z uśmiechem Michał Jurecki.

- Staramy się wypełnić się im cały dzień, by mieli co robić. Nuda sprzyja powstawaniu niemądrych pomysłów, a dzieci mieszkają po pięcioro w pokojach. Sam spędziłem w internacie cztery lata, wiem jak to jest, gdy się człowiek nudzi - wyjaśniał Mateusz Jachlewski.

MJsCamp w Kielcach potrwa do 15 lipca.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna