Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Syncerz i Więckowska trenują z reprezentacją w Piotrkowie Trybunalskim

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Syncerz i Więckowska trenują z reprezentacją w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski / 26 lutego 2019 / Tekst
fot. Piotrcovia Piotrków Trybunalski fot. Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Honorata Syncerz i Dominika Więckowska z Korony Handball od niedzieli przebywają na kolejnym, krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski. W Piotrkowie Trybunalskim trenują zawodniczki występujące na co dzień w PGNiG Superlidze. 

Kieleckie szczypiornistki po raz pierwszy na konsultacje szkoleniową zostały powołane w styczniu. Przed kolejną znalazły się na liście rezerwowych, ale trener Leszek Krowicki ostatecznie zdecydował się na ich powołanie, ponieważ na zgrupowanie nie przyjechały m.in zawodniczki SPR-u Pogoni Szczecin, które przygotowują się do spotkania w ramach ćwierćfinału Chellenge Cup. 

Szesnastoosobowa kadra od niedzieli trenuje w Piotrkowie Trybunalskim. Zwieńczeniem krótkiego zgrupowania będzie wtorkowy sparing z miejscową Piotrcovią (godz. 17.00).

W środę obie zawodniczki wrócą do Kielc, gdzie z resztą drużyny będą przygotowywać się do sobotniego spotkania z KPR-em Gminy Kobierzyce. Starcie z 4. drużyną w tabeli w hali przy ulicy Krakowskiej zaplanowano na godz. 20.00.ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna