Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Suzuki pomoże przy transferach Korony

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Suzuki pomoże przy transferach Korony

Kielce / 13 grudnia 2019 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Nie ulega wątpliwości, że Korona Kielce zimą potrzebuje kilku wzmocnień, aby powodzeniem zakończyć misję, jaką jest utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Przy najbliższych transferach ma pomóc sponsor strategiczny "żółto-czerwonego" klubu – Suzuki Motor Poland. 

W środę doszło do spotkania prezesa Krzysztofa Zająca i trenera Mirosława Smyły z Piotrem Dulnikiem, prezesem Suzuki Motor Poland.   

– Potwierdzam, że miało miejsce takie spotkanie. To była merytoryczna rozmowa. Wszystko rozpoczęliśmy od analizy ostatniego spotkania z Arką Gdynia. Widać, że panowie prezesi żyją grą, rozłożyliśmy ten mecz na czynniki pierwsze. Chcieli uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, tych stricte piłkarskich – wyjaśnia Mirosław Smyła, trener kieleckiego klubu.

– Zawsze jest rozmowa o przyszłości. W domu w niedzielę też mówi się o tym, co będzie robiło się w poniedziałek. Mam taki paragraf: numer pięć, punkt cztery, podpunkt B, w którym jest jasno określone, że tajemnice zawodowe zostają w budynku – tłumaczy szkoleniowiec kieleckiego klubu.  

ZOSTAW KOMENTARZ