Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Stella podwójnie medalowa

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Stella podwójnie medalowa

Zamość / 12 marca 2018 / Tekst
fot. Stella Kielce fot. Stella Kielce

Dwa medale przywieźli łucznicy Stelli Kielce z Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Zamościu. Na podium stanęły kobiety startujące w kategorii młodzieżowców. Juniorzy uplasowali się poza strefą medalową.

Brązowy medal indywidualnie przypadł w udziale Małgorzacie Góral, a kobiecy zespół młodzieżowców w składzie Aleksandra Baran, Marta Maciejewska i Małgorzata Góral wywalczył srebro. – Pucharowa drabinka ułożyła się dla naszych zawodniczek niekorzystnie, ponieważ potencjalnie spotykały się one z sobą w pojedynkach. Wszystkie zawodniczki swoje pojedynki przegrywały po barażach. Kobiecy zespół młodzieżowców startował z pierwszego miejsca po kwalifikacjach. Nie udało się jednak utrzymać tej pozycji w finałach i nasze zawodniczki musiały uznać wyższość rywalek ze Społem Łódź, które zwyciężyły z wynikiem 6:0 – informuje trener Stelli Kielce Arkadiusz Ponikowski.

Do strefy medalowej nie udało się dostać reprezentantom kieleckiego klubu w kategorii juniorów. – Męski zespół walczył o wejście do pierwszej czwórki z łodzianami. Zabrakło bardzo niewiele. Nasi chłopcy trochę nie wytrzymali presji pojedynku – ocenia szkoleniowec.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna