Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Skowrońska przedłużyła kontrakt z Koroną Handball

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Skowrońska przedłużyła kontrakt z Koroną Handball

18 marca 2019 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Magdalena Skowrońska jest kolejną zawodniczką, która przedłużyła kontrakt z Koroną Handball. 26-letnia obrotowa w Kielcach będzie grała co najmniej do końca następnego sezonu.  

Wychowanka kieleckiego klubu w trwających rozgrywkach wystąpiła we wszystkich 20 spotkaniach, w których zdobyła 41 bramek.

Zarząd Korony Handball jeszcze w tym tygodniu powinien porozumieć się w sprawie kontraktu z inną obrotową – Pauliną Piwowarczyk, która obecnie jest wypożyczona z Energii AZS-u Koszalin. 22-latce wraz z końcem czerwca wygasa umowa z „Akademiczkami”. Zawodniczka zdecydowała jednak o kontynuowaniu swojej kariery w Kielcach. Korona klubowi z województwa zachodniopomorskiego będzie musiała zapłacić ekwiwalent za wyszkolenie. Obie strony doszły już do porozumienia w sprawie jego wysokości.

Trzecią obrotową w następnym sezonie będzie Karolina Mochocka. Najprawdopodobniej kolejny rok na wypożyczeniu spędzi Kinga Strózik. Utalentowana 20-latnia kołowa obecnie na zasadzie transferu czasowego przebywa w pierwszoligowym JKS Jarosław.

ZOSTAW KOMENTARZ