Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»#Pomagam a nie tylko gADAM: podczas meczu z Zagłębiem będzie prowadzona zbiórka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

#Pomagam a nie tylko gADAM: podczas meczu z Zagłębiem będzie prowadzona zbiórka

Kielce / 18 maja 2018 / Tekst
fot. Mateusz Kępiński (korona-kielce.pl) fot. Mateusz Kępiński (korona-kielce.pl)

Piłkarze Korony Kielce w niedzielę rozegrają ostatni mecz sezonu LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Gino Lettieriego o 18.00 przed własną publicznością zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Przed i w czasie spotkania prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Adama Pawlikiewicza, wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce, który walczy ze śmiertelną chorobą, jaką jest przewlekła białaczka szpikowa.

- W takiej sytuacji liczy się każda złotówka. Akcja trwa już od jakiegoś czasu. Tydzień temu mieliśmy okazję czynnie jako klub brać udział akcji, która była zorganizowana w jednej z kieleckich galerii. Adam jako kibic, były prezes stowarzyszenia, wielokrotnie pokazywał się z dobrej strony jeśli chodzi o organizację współpracy między fanami a klubem. W tym momencie trzeba pomóc. Każda złotówka będzie przybliżała do tego, aby pogonić tę chorobę - mówił rzecznik prasowy kieleckiego klubu, Paweł Jańczyk.

Adam Pawlikiewicz obecnie poddawany chemioterapii, ale chciałby się leczyć za granicą, gdzie dzięki nowoczesnym terapiom rodzaj nowotworu, na który choruje jest całkowicie wyleczalny. Jednak na ten cel potrzeba blisko 300 tysięcy złotych.

Ciągle prowadzona jest zbiórka przy współpracy z Fundacją Miśka Żdziśka „Błękitny Promyk Nadziei”. Darowizny na leczenie Adama można wpłacać na konto Fundacji:

23 1240 4982 1111 0010 6253 6955

z dopiskiem: „na pomoc i leczenie Adam Pawlikiewicz”.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna