Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Piłkarscy sędziowie znowu pomagają. Tym razem zagrają dla MEGAMOCNYCH

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Piłkarscy sędziowie znowu pomagają. Tym razem zagrają dla MEGAMOCNYCH

Kielce / 06 grudnia 2018 / Tekst

Piłkarscy sędziowie w najbliższą sobotę w hali sportowej w Bilczy rozegrają II Mikołajkowy Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Pomagają. Obok arbitrów z regionu na parkiecie zaprezentują się ich koledzy z Tarnowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Rzeszowa oraz Lublina.

Głównym celem turnieju jest pomoc zespołowi MEGAMOCNI Kielce. Podczas zawodów przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, która pozwoli m.in. wesprzeć wyjazdy drużyny na turnieje drużyn niepełnosprawnych  oraz pomoże w jej bieżącej działalności. Opiekunem zespołu jest Tomasz Wilman, były trener Korony Kielce.

W ubiegłorocznej, inauguracyjnej odsłonie turnieju najlepsze okazało się Kolegium Sędziów Podkarpackiego ZPN. Przed rokiem Stowarzyszenie Świętokrzyscy Sędziowie Pomagają zbierało pieniądze na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który został przekazany dla Zespołowi Placówek im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” w Kielcach.

Sobotnie zmagania w Bilczy rozpoczną się o godz. 9.00 od meczu KS Kielce - KS Nowy Sącz. Finał zaplanowano na 16.30. O 15.45 odbędzie się spotkanie pokazowe z udziałem drużyny MEGAMOCNYCH.

ZOSTAW KOMENTARZ