online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT
online button
online button

SPORT KIELCE

- To spore przeżycie. Cieszymy się, że drużyna, trener oraz poszczególni piłkarze zostali tak docenieni przez sympatyków sportu w województwie świętokrzyskim. Jako prezes oraz cały zarząd możemy obiecać, że nie są to nasze ostatnie takie dobre miejsca - powiedział po piątkowej gali 66. Plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sporu Krzysztof Zając, prezes Korony Kielce.

Michał Jurecki z PGE VIVE został najpopularniejszym zawodnikiem 66. Plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2017. Podium uzupełnili piłkarz Korony - Jacek Kiełb oraz pięściarz KKB Rushh - Daniel Adamiec. Tytuł trenera roku powędrował do Gino Lettieriego, natomiast za najlepszą drużyną minionych dwunastu miesięcy uznano Koronę Kielce.

Szkoleniowiec Korony Kielce - Gino Lettieri został wybrany najlepszym trenerem 2017 roku w 66. Plebiscycie Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu. - Jestem bardzo zaskoczony. Na galę przyszliśmy jako drużyna. Cieszyłem się kiedy odebraliśmy zespołową nagrodę. Nie brałem pod uwagę tego, że sam zostanę w taki sposób wyróżniony. To bardzo miłe - powiedział Lettieri.

Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce - Michał Jurecki został wybrany najpopularniejszym sportowcem 66. Plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2017. - Nie będę ukrywał. Liczyłem na jakieś miejsce w "dziesiątce". Może najwyżej piąte. Kiedy doszło do podium pomyślałem: "mam spokój nigdzie nie będę musiał wychodzić i przemawiać". Tu nagle spadła taka bomba z nieba. Na scenie było widać zaskoczenie, ciężko było coś powiedzieć - mówił zwycięzca plebiscytu.

Michał Jurecki z PGE VIVE został najpopularniejszym zawodnikiem 66. Plebiscytu Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu 2017. Podium uzupełnili piłkarz Korony - Jacek Kiełb oraz pięściarz KKB Rushh - Daniel Adamiec. Tytuł trenera roku powędrował do Gino Lettieriego, natomiast za najlepszą drużyną minionych dwunastu miesięcy uznano Koronę Kielce

Testowani od początku przygotowań do drugiej części sezonu przez Koronę: Oliver Petrak oraz Sanel Kapidzić złożyli podpisy pod kontraktami z kieleckim klubem.

Siatkarze Dafi Społem w niedzielę w meczu 19. kolejki PlusLigi na wyjeździe zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom. Dla kieleckiej drużyny, zajmującej obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, będzie to jedno z najważniejszych spotkań w kontekście walki o utrzymanie. Dafi Społem, aby opuścić strefę spadkową obecnie potrzebuje trzech punktów. 

Szczypiornistki Korony Handball, po przymusowej pauzie w poprzedni weekend, wracają do gry o superligowe punkty. Kielczanki w sobotę w meczu 16. kolejki na wyjeździe zmierzą się z SPR-em Pogonią Szczecin.

Szczypiorniści PGE VIVE w błyskawiczny tempie łapią rytm meczowy. Kielczanie w sobotę w spotkaniu 20. kolejki PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzą się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Ziemia Świętokrzyska będzie miała swojego przedstawiciela na XXIII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Po raz kolejny opiekunem duchowym polskich sportowców będzie ksiądz biskup Marian Florczyk.

Piłkarze Korony Kielce w sobotę rozegrają ostatni sparing przed starem rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Gino Lettieriego na Kolporter Arenie zmierzą się z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Siatkarze Dafi Społem w niedzielę w bardzo ważnym meczu 19. kolejki PlusLigi na wyjeździe zmierzą się z Cerradem Czarnymi Radom. Kielczanom w tym spotkaniu nie pomoże przyjmujący Łukasz Łapszyński.

Szczypiornistki Korony Handball, po przymusowej pauzie w poprzedni weekend, wracają do gry o superligowe punkty. Kielczanki w sobotę w meczu 16. kolejki na wyjeździe zmierzą się z SPR-em Pogonią Szczecin.

Pierwszoligowa OKPR Warmia Energa Olsztyn będzie rywalem PGE VIVE w 1/8 finału Pucharu Polski.

Strona 9 z 261

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna