Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Honorata Syncerz i Dominika Więckowska z Korony Handball w ostatnich dniach po raz drugi w karierze przebywały na krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski. Leszek Krowicki od niedzieli do wtorku pracował z zawodniczkami występującymi w PGNiG Superlidze. 

Michał Jurecki, rozgrywający PGE VIVE, w środę przeszedł operację kontuzjowanej ręki. Zabieg, który został przeprowadzony w Poznaniu, poszedł zgodnie z planem. Kapitana kieleckiej drużyny czeka od sześciu do ośmiu tygodni przerwy.  

Korona Kielce w sobotę w spotkaniu 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy na wyjeździe zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Zimą do zespołu beniaminka rozgrywek z "żółto-czerwonego" klubu przeniósł się Mateusz Możdżeń. Jak informuje portal "CKsport.pl" środkowy pomocnik w najbliższym spotkaniu jednak nie zagra przez zapis w kontrakcie.

Tylko Dominika Więckowska wystąpiła w wygranym 44:30 sparingu reprezentacji Polski z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Druga z zawodniczek Korony Handball  – Honorata Syncerz nie zagrała z powodu choroby.  

Rusza sprzedaż biletów na przyszłotygodniowy hit PGNiG Superligi między PGE VIVE a Orlenem Wisłą Płock w Hali Legionów. Ceny wejściówek wahają sie od 15 do 39 złotych. 

Krzysztof Lijewski, rozgrywający PGE VIVE, z powodu kontuzji przedwcześnie zakończył udział we wtorkowym meczu z MMTS-em Kwidzyn. Uraz prawego rozgrywającego nie jest jednak zbyt poważny i nie powinien mu przeszkodzić w sobotnim występie przeciwko Telekomowi Veszprem.

PGE VIVE we wtorkowym meczu 20. kolejki PGNiG Superligi pokonało na wyjeździe MMTS Kwidzyn 39:22. Spotkanie z powodu urazu przedwcześnie zakończył rozgrywający mistrza Polski – Krzysztof Lijewski.

Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach już po raz szósty organizują akcję „Płynę po Zdrowie”. Jej celem jest integracja rodzin oraz zachęcenie do wspólnego, aktywnego spędzenia czasu.  

Korona Kielce po ostatnim remisie z Pogonią Szczecin spadła na 6. miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Gino Lettieriego mają czteropunktowy zapas nad 9. lokatą.

Honorata Syncerz i Dominika Więckowska z Korony Handball od niedzieli przebywają na kolejnym, krótkim zgrupowaniu reprezentacji Polski. W Piotrkowie Trybunalskim trenują zawodniczki występujące na co dzień w PGNiG Superlidze. 

PGE VIVE we wtorek w ramach 20. kolejki PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzy się z MMTS-em Kwidzyn. Od początku tego sezonu za wyniki drużyny w województwa pomorskiego odpowiada, doskonale znany w Kielcach, Tomasz  Strząbała.

Michal Jurecki, rozgrywający PGE VIVE, będzie musiał przejść operację kontuzjowanego kciuka. Po środowym zabiegu, który zostanie przeprowadzony w Poznaniu, będzie można wstępnie oszacować czas jego powrotu na parkiet. 

Strona 10 z 442

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna