Zapiecek
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT
online button
online button

SPORT KIELCE

Katarzyna Furmanek z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego awansowała do finału rzutu młotem Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 23. Kielczanka z wynikiem 65.11 metrów w kwalifikacjach została sklasyfikowana na ósmym miejscu.

Piłkarze Korony w poniedziałek domowym meczem z Zagłębiem Lubin rozpoczną nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. Spotkanie z „Miedziowymi” będzie debiutem Gino Lettieriego w roli trenera kieleckiego klubu. - Na razie nie czuję większej presji, ale pewnie im bliżej będzie meczu to ona wzrośnie - przekonywał włoski szkoleniowiec.

W meczu zamykającym pierwszą kolejkę LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona Kielce na Kolporter Arenie zmierzy się z Zagłębiem Lubin po raz pierwszy w historii naszej ligi zostanie zastosowany system wideopowtórek - VAR. Oznacza to, że wyznaczony do prowadzenia tego spotkania Szymon Marciniak, po konsultacji z arbitrami oglądającymi pojedynek w specjalnym wozie w określonych sytuacjach będzie mógł zmienić swoje decyzje.

Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury Polskiego Związku Piłki Nożnej opublikował „Raport dotyczący organizacji i stanu bezpieczeństwa meczów piłki nożnej szczebla centralnego PZPN. Sezon 2016/17”. Publikacja składa się z szeregu ocen w różnych kategoriach, które zostały wystawione na podstawie raportów Delegatów Meczowych PZPN oraz Klubowych Koordynatorów ds. Współpracy z Kibicami (SLO). Korona Kielce w wielu z nich zanotowała spory spadek w porównaniu z poprzednim zestawieniem. 

Piłkarze Korony Kielce w poniedziałek rozpoczną nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. „Żółto-czerwony” klub w przerwie letniej przeszedł sporą przebudowę i dla całej ligi jest jedną z największych niewiadomych. Poniżej prezentujemy, co przed pierwszym starciem z Zagłębiem Lubin powiedzieli wychowanek kieleckiego klubu - Jakub Żubrowski oraz wicekapitan drużyny - Bartosz Rymaniak.

Piłkarze Korony Kielce w poniedziałek domowym meczem z Zagłębiem Lubin zainaugurują nowy sezon LOTTO Ekstraklasy. - Przyszło wielu zawodników, więc ciężko zdefiniować na co nas stać. Na pewno będzie ciężko - mówi Mateusz Możdżeń, pomocnik kieleckiej drużyny.

Korona Handball w debiutanckim sezonie w PGNiG Superlidze będzie musiała sobie radzić bez Kristiny Repelewskiej. Doświadczona rozgrywająca nie przedłużyła swojego kontraktu z kieleckim klubem i ponownie związała się z MKS-em Selgrosem Lublin.

Ekstraklasa S.A. podpisała list intencyjny z Totalizatorem Sportowym w sprawie kontynuowania partnerstwa tytularnego.

W poniedziałek piłkarze Korony Kielce domowym meczem z Zagłębiem Lubin zainaugurują nowy sezon ekstraklasy. Delikatnej modyfikacji uległy ceny biletów na spotkania „Żółto-czerwonych” na Kolporter Arenie.

Obrotowy  Vive Tauronu Kielce - Jakub Bulski otrzymał powołanie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów, które w dniach 20-26 lipca odbędzie się we Władysławowie. „Biało-czerwoni” po jego zakończeniu wezmą udział w mocno obsadzonym towarzyskim turnieju w Oslo.

W czwartek w Bydgoszczy rozpoczną się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w lekkiej atletyce do lat 23. Jedną z medalowych nadziei reprezentacji Polski jest młociarka Katarzyna Furmanek z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego.

Poznaliśmy dokładny terminarz 5. kolejki nowego sezonu Ekstraklasy. Korona Kielce w niedzielę, 13 sierpnia o 18.00 na Kolporter Arenie zmierzy się z wicemistrzem Polski - Jagiellonią Białystok.

Firma Lewiatan dalej będzie głównym sponsorem Korony Kielce. Umowa została przedłużona o rok. Logo sieci liczącej ponad 3000 sklepów spożywczych w całej Polsce będzie znajdowało się na koszulkach „żółto-czerwonego” klubu.

Piłkarze Korony Kielce w najbliższy poniedziałek domowym meczem z Zagłębiem Lubin zainaugurują nowy sezon ekstraklasy. Trener Gino Lettieri po niedzielnym sparingu z AEK Ateny dał swoim zawodnikom dwa dni wolnego, aby nabrali świeżości po ciężkim okresie przygotowawczym.

Strona 5 z 195

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Zapiecek