Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Dwa i pół roku trwała przygoda Mateusza Możdżenia z Koroną Kielce. Obowiązująca do czerwca, umowa środkowego pomocnika w środę została rozwiązana za porozumieniem stron. 28-letek swoją karierę będzie kontynuował w Zagłębiu Sosnowiec.

Hamrol nie poleci z Koroną do Turcji

fot. Paweł Jańczyk / 09 stycznia 2019 /

Matthias Hamrol nie poleci z Koroną Kielce na obóz do Turcji. 25-letni golkiper zmaga się z urazem kręgosłupa i najbliższe dwa tygodnie spędzi na rehabilitacji w Niemczech.

Sześciu zawodników PGE VIVE zagra na rozpoczynających się w czwartek mistrzostwach świata w Danii i Niemczech. Do Chorwata Luki Cindricia i Serba Władimira Cupary dołączyło czterech Hiszpanów. W zespole aktualnych mistrzów Europy znaleźli się Alex i Daniel Dujszebajewowie, Julen Aginagalde i Angel Fernandez Perez.

Najbliższe dni w Koronie Kielce upłynął pod znakiem rozmów kontraktowych. – Na razie nie ma zmian, ale do tych jeszcze może dojść – mówi trener „żółto-czerwonych”, Gino Lettieri.

Po nieco ponad dwutygodniowych urlopach do treningów wrócili piłkarze Korony Kielce. Jedynym nieobecnym pierwszego dnia zimowego okresu przygotowawczego był Elia Soriano, który ma problem z zębem i do kolegów z zespołu dołączy w czwartek lub piątek.

Motocyklista Orlen Teamu, Maciej Giemza zajął 28. miejsce na 2. etapie Rajdu Dakar. Piekoszowianin zaliczył awans w klasyfikacji generalnej.

Władimir Cupara, bramkarz PGE VIVE, znalazł się w ścisłej kadrze Serbii na mistrzostwa świata w Danii i Niemczech. Podopieczni Nenada Perunicicia zmagania w grupie A rozpoczną w piątek od meczu z Rosją.

Filip Ivić, bramkarz PGE VIVE nie zagra na mistrzostwach świata w Danii i Niemczech. W osiemnastoosobowym składzie Chorwatów znalazł się inny zawodnik kieleckiego klubu – Luka Cindrić.

Piłkarze Korony Kielce, po dwutygodniowej przerwie urlopowej, w środę rozpoczną przygotowania do drugiej części sezonu.

Bis zagrał w kadrze B

Kielce / 08 stycznia 2019 /

Bartłomiej Bis po półtorarocznej przerwie ponownie zagrał w reprezentacji Polski B. Obrotowy PGE VIVE wystąpił w towarzyskim meczu „Biało-czerwonych” z pierwszą kadrą Estonii. Podopieczni Patryka Rombla w hali Centralnego Ośrodka Sportu wygrali 26:25 (12:12).

Blaż Janc,  skrzydłowy PGE VIVE, wystąpił w drugim sparingu między Francją a Słowenią w Rouen. Mistrzowie świata tym razem wygrali 29:21.

Ścigający się w barwach Orlen Teamu, Maciej Giemza zajął 27. miejsce na pierwszym etapie 41. edycji Rajdu Dakar.

Strona 5 z 418

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna