online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT
online button
online button

SPORT KIELCE

Szczypiorniści PGE VIVE w meczu 8. kolejki Ligi Mistrzów pokonali przed własną publicznością Aalborg Handbold 28:27. - Rywale walczyli bardzo ambitnie, ale dziś szczęście, którego nie mieliśmy z Flensburgiem i Veszprem, było po naszej stronie - mówił po spotkaniu Tałant Dujszebajew, trener mistrzów Polski.

Porażka na koniec roku

Kielce / 18 listopada 2017 /

Szczypiornistki Korony Handball rok 2017 zakończyły porażką. Kielczanki w meczu 11. kolejki PGNiG Superligi uległy na wyjeździe KPR-owi Jelenia Góra 25:29.

Szczypiorniści PGE VIVE w meczu 8. kolejki Ligi Mistrzów pokonali przed własną publicznością Aalborg Handbold 28:27. Losy spotkania ważyły się do ostatniej syreny. 25 sekund przed końcem ostatniego gola dla mistrzów Polski zdobył Michał Jurecki. Duńczycy mieli czas na to, aby jeszcze odpowiedzieć, ale rzut Lovro Joticia świetną interwencją zatrzymał Sławomir Szmal.

Po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej do gry wracają piłkarze Korony Kielce. "Żółto-czerwoni" w poniedziałek na wyjeździe zmierzą się z Zagłębiem Lubin.

Siatkarze Dafi Społem w niedzielę staną przed szansą powiększenia swojego dorobku punktowego w PlusLidze. Kielczanie przed własną publicznością zmierzą się z Treflem Gdańsk.

Szczypiorniści PGE VIVE rozpoczynają rundę rewanżową fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kielczanie w sobotę o 16.00 w Hali Legionów zmierzą się Aalborgiem Handbold. - Najważniejsze jest dla nas zdobywanie punktów, które później będą liczyły się w ostatecznym rozrachunku. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak wygrana w tym pojedynku - mówił skrzydłowy kieleckiego klubu, Mateusz Jachlewski.

Bez Ivana Jukicia, Krystiana Misia i Michała Gardawskiego do poniedziałkowego meczu z Zagłębiem Lubin przygotowuje się drużyna Korony Kielce.

Najprawdopodobniej w niedzielnym meczu z Treflem Gdańsk Dafi Społem będzie musiało sobie poradzić bez swojego kapitana - Macieja Pawlińskiego.

Rusza 66. edycja Plebiscytu Sportowego, w którym będziemy wybierać najpopularniejszych zawodników, trenerów i talenty województwa świętokrzyskiego. Plebiscyt wspólnie organizują wszystkie największe kieleckie redakcje.W plebiscycie wybrana zostanie dziesiątka najpopularniejszych sportowców województwa świętokrzyskiego, trójka trenerów regionu, oraz trzy największe talenty Kielecczyzny.

Szczypiorniści PGE VIVE rozpoczynają rundę rewanżową fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kielczanie w sobotę o 16.00 w Hali Legionów zmierzą się Aalborgiem Handbold.

Przed szczypiornistkami Korony Handball ostatni mecz w tym roku. Kielczanki w sobotę o 17.30 na wyjeździe zmierzą się z KPR-em Jelenia Góra.

Dobiega końca rehabilitacja bramkarza PGE VIVE Kielce - Filipa Ivicia. Chorwat w sobotę ma przyjechać do Kielc, a od poniedziałku wznowić treningi z zespołem.

Piłkarze Korony Kielce po dwudniowej przerwie wrócili do treningów. W zajęciach na boisku przy ul. Kusocińskiego nie uczestniczyli Krystian Miś i Ivan Jukić, którzy ze zgrupowań zespołów narodowych wrócili z urazami.

Szczypiornistki Korony Handball w sobotę rozegrają ostatni mecz w tym roku. Kielczanki w ramach 11. kolejki PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzą się z KPR-em Jelenia Góra. - Jest to przeciwnik na bardzo podobnym poziomie do Ruchu. Może troszeczkę inaczej grają w obronie, ale na pewno są w naszym zasięgu i będziemy chcieli zdobyć tam punkty - mówił Tomasz Popowicz, trener kieleckiej drużyny. 

Strona 2 z 232

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna