STARCOM MULTI (7)

Na antenie: Wrzuć na luz!
Aleksandra Niemczyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Paczkowski w "szesnastce" na Norwegię

Na antenie: Wrzuć na luz!
Aleksandra Niemczyk
online button
online button

SPORT KIELCE

Paczkowski w "szesnastce" na Norwegię

Francja / 11 stycznia 2017 / Tekst

Rozgrywający Vive Tauronu Kielce - Paweł Paczkowski w pierwszych meczach mistrzostw świata we Francji miał być rezerwowym, a do składu zostać włączony w dalszej części turnieju. 24 - latek dosyć niespodziewanie znalazł się w "szesnastce" na czwartkowy pojedynek z Norwegią.

Występ Paweł Paczkowskiego na mundialu stał pod znakiem przez kontuzję stawu łokciowego, której nabawił się na początku grudnia w ligowym starciu z Orlenem Wisłą Płock. Rozgrywający podczas przygotowań kadry do mundialu ćwiczył indywidualnie. Początkowo „Paczas” został zgłoszony jako rezerwowy, ale Tałant Dujszebajew dzień przed pierwszym spotkaniem na mistrzostwach dokonał zmiany. Paczkowski w kadrze meczowej zastąpił bramkarza - Mateusza Korneckiego. – Rehabilitacja kontuzjowanego łokcia Pawła przebiegała zgodnie z planem, na ostatnich treningach nie odczuwał już żadnego bólu, stąd decyzja o zgłoszeniu go do składu - tłumaczy dr Jakub Naczk, lekarz reprezentacji Polski.

Obok Paczkowskiego w „biało-czerwonych”  barwach we Francji wystąpi trzech innych zawodników Vive Tauronu Kielce: Mateusz Jachlewski, Piotr Chrapkowski i Patryk Walczak.

Reprezentacja Polski pierwszy mecz na mistrzostwach rozegra w czwartek o 20.45, a jej rywalem będzie Norwegia. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna