Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Ostatni mecz PGE VIVE w tym roku

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Ostatni mecz PGE VIVE w tym roku

15 grudnia 2017 / Tekst

Szczypiorniści PGE VIVE w sobotę rozegrają ostatni mecz w tym roku. Kielczanie na wyjeździe zmierzą się z zajmującym trzecie miejsce w tabeli granatowej grupy MMTS-em Kwidzyn.

- Wiemy, że zbliżają się święta. Każdy już to czuje. Cieszymy się, że po tym meczu każdy będzie miał trochę więcej czasu dla rodziny. W ciągu roku jest z tym różnie. Przez to jedno spotkanie musimy jeszcze utrzymać koncentracje. Zespół z Kwidzyna szczególnie w pierwszej fazie meczu pokazuje dużą aktywność i  w momencie kiedy uda mu się złapać dobry rytm to jest trudniej grać. Dlatego lepiej od razu mocno nacisnąć i szybko  wypracować wynik i go trzymać do końca - wyjaśniał drugi trener PGE VIVE, Tomasz Strząbała.

- Zespół z Kwidzyna ma wielu młodych zawodników. Przez to grają bardzo szybką piłkę, dużo biegają do kontrataków. Do tego potrzebna jest mocna obrona. Musimy być skuteczni w ataku, grać do pewnych pozycji bez pośpiechu. Ważna będzie również organizacja gry w obronie -  tłumaczył obrotowy mistrzów Polski, Bartłomiej Bis.

W spotkaniu z MMTS-em nie zagrają kontuzjowani Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski. Pod znakiem zapytania stoi występ Alexa Dujszebajewa. W sobotę wolne od sztabu szkoleniowego dostaną dodatkowo Sławomir Szmal i Uros Zorman.

Sobotni mecz MMTS Kwidzyn - PGE VIVE Kielce rozpocznie się o godz. 17.00

ZOSTAW KOMENTARZ