Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Oficjalnie: PGE VIVE potwierdza transfer Karacicia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Oficjalnie: PGE VIVE potwierdza transfer Karacicia

11 marca 2019 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Igor Karacić latem dołączy do PGE VIVE. Pozyskanie środkowego rozgrywającego nie oznacza, że po sezonie z kieleckim klubem rozstanie się Luka Cindrć. – To świetny zawodnik, który wniesie nową jakość do naszego zespołu, tworząc na środku rozegrania duet z Luką – mówi prezes „żółto-biało-niebieskich”, Bertus Servaas. 

Jako pierwszy informację o możliwym transferze Karacicia do najlepszej polskiej drużyny podał macedoński  portal – 24rakomet.mk.  PGE VIVE w poniedziałek poinformowało, że związało się z Chorwatem trzyletnim kontraktem, który wejdzie w życie 1 lipca.

– Bardzo dziękuję menadżerowi Igora, Saszy Braticiowi, za pomoc w szybkiej realizacji transferu. Jestem pewny, że to bardzo dobry ruch, dzięki któremu jako klub pójdziemy do przodu – komentuje Bertus Servaas.

Chorwat przez ostatnie siedem sezonów bronił barw Vardaru Skopje, z którym w 2017 roku wygrał Ligę Mistrzów. W trwającym sezonie europejskich rozgrywek w 14 spotkaniach zdobył 47 bramek.

– Cieszę się, że mam możliwość zostania częścią takiej drużyny. Spędziłem siedem wspaniałych, obfitujących w sukcesy lat w Skopje, ale nadszedł czas na nowe wyzwania. Mam nadzieję, że z moim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogę klubowi w osiągnięciu najwyższych celów w ligach, w których będziemy występować – wyjaśnia Igor Karacić.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna