Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Oficjalnie: Możdżeń zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Oficjalnie: Możdżeń zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Kielce / 10 stycznia 2019 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Potwierdziły się środowe informacje. Mateusz Możdżeń nie jest już zawodnikiem Korony Kielce. Jak poinformował „żółto-czerwony” klub, środkowy pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Zagłębia Sosnowiec. 

28-latek na zmianę barw zdecydował się na pół roku przed wygaśnięciem swojej umowy. Wychowanek Ursusa Warszawa w ostatniej rundzie nie był pierwszym wyborem Gino Lettieriego, dlatego razem z kieleckim klubem doszedł do porozumienia o bezproblemowym, wcześniejszym rozstaniu. 28-latek zdecydował się na przenosiny do beniaminka LOTTO Ekstraklasy. Zagłębie po 20. kolejkach z 12 punktami na koncie zamyka ligową tabelę.

– Przede wszystkim chcę pomóc Zagłębiu utrzymać się w ekstraklasie. W Sosnowcu będę miał szansę na regularną grę, a w Kielcach takiej szansy wiosną bym nie miał. W Koronie nie uzgodniłem bowiem nowego kontraktu, natomiast w Zagłębiu od razu dowiedziałem się, że jestem tu potrzebny. Zagłębie podało mi rękę, za co jestem bardzo wdzięczny — powiedział środkowy pomocnik w rozmowie z oficjalną stroną klubu z Sosnowca.

Mateusz Możdżeń podczas swojego dwuipółletniego pobyty w Kielcach  we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 88 meczach, w których strzelił 8 bramek. 28-latek z Zagłębiem związał się półtorarocznym konraktem. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna