Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Kielce / 14 czerwca 2018 / Tekst
fot. PGE VIVE Kielce fot. PGE VIVE Kielce

Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają decydującą walkę o tytuł najlepszej drużyny w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Turniej finałowy rozgrywek o Puchar Prezesa ZPRP zostanie rozegrany w Hali Legionów. Kielczanie w półfinale zmierzą się z drużyną MKS-u PM MPEC Tarnów. W drugiej parze SPR Pogoń 1945 Zabrze zagra z KS SPR Chrobry I Głogów.

- Z zespołem z Tarnowa spotkaliśmy się do tej pory raz, na turnieju w Chrzanowie, w styczniu tego roku i wygraliśmy. Niemniej, potwierdza się tu nieprzewidywalność wyniku w rozgrywkach  młodzieżowych, bo gdybyśmy porozmawiali z trenerami przed rozpoczęciem rozgrywek na szczeblu centralnym, to chyba nikt nie widział Tarnowa w najlepszej czwórce. Sprawili niespodziankę, ale drużyna ta z pewnością sporo potrafi, skoro znalazła się w czwórce. Zespoły z Zabrza i z Głogowa natomiast przed rozgrywkami wskazywane były jako główni kandydaci do złotego medalu i to się sprawdza. Obie ekipy wygrywają bardzo wyraźnie niemal ze wszystkimi, mają po jednej porażce z nami, ale tylko jedną bramką. Może nie to, że nam leżą, ale jakoś daliśmy sobie radę, co prawda, minimalnie po dość emocjonujących meczach, ale jednak jest to zwycięstwo. W sobotę dojdzie do konfrontacji z którymś z nich i wydaje mi się, że psychicznie będziemy lepiej nastawieni niż rywale. Na razie mamy jednak Tarnów i na tej ekipie się skupiamy - mówił trener młodzików kieleckiego klubu, Rafał Bernacki.

Piątkowy mecz młodzików PGE VIVE z drużyną z Tarnowa rozpocznie się o godz. 18.00. Dwie godziny wcześniej zostanie rozegrany półfinał między zespołami z Zabrza i Głogowa. Wstęp na trybuny Hali Legionów dla kibiców jest bezpłatny.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna