smartwatch

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski

Kielce / 14 czerwca 2018 / Tekst
fot. PGE VIVE Kielce fot. PGE VIVE Kielce

Młodzicy PGE VIVE rozpoczynają decydującą walkę o tytuł najlepszej drużyny w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Turniej finałowy rozgrywek o Puchar Prezesa ZPRP zostanie rozegrany w Hali Legionów. Kielczanie w półfinale zmierzą się z drużyną MKS-u PM MPEC Tarnów. W drugiej parze SPR Pogoń 1945 Zabrze zagra z KS SPR Chrobry I Głogów.

- Z zespołem z Tarnowa spotkaliśmy się do tej pory raz, na turnieju w Chrzanowie, w styczniu tego roku i wygraliśmy. Niemniej, potwierdza się tu nieprzewidywalność wyniku w rozgrywkach  młodzieżowych, bo gdybyśmy porozmawiali z trenerami przed rozpoczęciem rozgrywek na szczeblu centralnym, to chyba nikt nie widział Tarnowa w najlepszej czwórce. Sprawili niespodziankę, ale drużyna ta z pewnością sporo potrafi, skoro znalazła się w czwórce. Zespoły z Zabrza i z Głogowa natomiast przed rozgrywkami wskazywane były jako główni kandydaci do złotego medalu i to się sprawdza. Obie ekipy wygrywają bardzo wyraźnie niemal ze wszystkimi, mają po jednej porażce z nami, ale tylko jedną bramką. Może nie to, że nam leżą, ale jakoś daliśmy sobie radę, co prawda, minimalnie po dość emocjonujących meczach, ale jednak jest to zwycięstwo. W sobotę dojdzie do konfrontacji z którymś z nich i wydaje mi się, że psychicznie będziemy lepiej nastawieni niż rywale. Na razie mamy jednak Tarnów i na tej ekipie się skupiamy - mówił trener młodzików kieleckiego klubu, Rafał Bernacki.

Piątkowy mecz młodzików PGE VIVE z drużyną z Tarnowa rozpocznie się o godz. 18.00. Dwie godziny wcześniej zostanie rozegrany półfinał między zespołami z Zabrza i Głogowa. Wstęp na trybuny Hali Legionów dla kibiców jest bezpłatny.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna