Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Młoda obrotowa Korony Handball zostanie wypożyczona do pierwszej ligi?

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Młoda obrotowa Korony Handball zostanie wypożyczona do pierwszej ligi?

Kielce / 07 września 2018 / Tekst
fot. Tomasz Fąfara (koronahandball.pl) fot. Tomasz Fąfara (koronahandball.pl)

W kadrze Korony Handball obecnie znajdują się cztery kołowe. Bardzo prawdopodobne, że kielecki klub zdecyduje się wypożyczyć do innej drużyny najmłodszą z tego grona - Kingę Strózik. Czasowym zatrudnieniem 19-letniej szczypiornistki zainteresowany jest pierwszoligowy SPR JSK Jarosław.  Być może na zapleczu Superligi będzie ogrywała się również nastoletnia skrzydłowa kieleckiego klubu, Natalia Jach.

Strózik w czerwcu złożyła podpis pod trzyletnim kontraktem z Koroną. Pochodząca z Woli Chroberskiej koło Pińczowa zawodniczka w tym roku miałaby bardzo mało szans na regularną grę. Trener Paweł Tetelewski poza nią może skorzystać z bardziej doświadczonych: Karoliny Mochockiej, Magdaleny Skowrońskiej i Pauliny Piwowarczyk. Ostatnia z nich jest wypożyczona na rok z Energii AZS-u Koszalin.

- Trwają jakieś rozmowy. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Na pewno dla rozwoju dziewczyn byłoby lepie,j gdyby na przykład do czwartku trenowały z nami, a później jechały na zajęcia do zespołu i w weekend grały 40-50 minut. Największa nauka odbywa się przez rywalizację, a pierwsza liga do tego jest dobrym miejscem - mówił zapytany przez nas o ewentualną możliwość wypożyczenia młodych zawodniczek, Paweł Tetelewski, trener Korony Handball.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna