Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Miś: Może nie zagrałem, ale zdobyłem cenne doświadczenie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Miś: Może nie zagrałem, ale zdobyłem cenne doświadczenie

Kielce / 11 października 2017 / Tekst

Krystian Miś z Korony Kielce w ostatnich dniach przebywał na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski. - Wrażenia są bardzo dobre, zespół fajnie mnie przyjął. Szkoda zremisowanego meczu, ale ze zdobytych czterech punktów też jesteśmy zadowoleni - powiedział obrońca kieleckiego klubu.

Miś w spotkaniach z Finlandią (3:3) oraz Litwą (2:0) nie znalazł się w meczowej "osiemnastce". - Liczyłem, że chociaż uda się usiąść na ławce. Teraz na pewno będę robił wszystko, aby dostać kolejne powołanie i powalczyć o miejsce w składzie - wyjaśniał Miś.

Lewy defensor mimo, że nie zadebiutował w "biało-czerwonej" koszulce jest zadowolony z ostatnich dwóch tygodni spędzonych na zgrupowaniu kadry prowadzonej przez Czesława Michniewicza. -  Zdobyłem nowe doświadczenie. Może nie umiejętności, ale obyłem się z atmosferą wokół reprezentacji i coś z tego można wyciągnąć na przyszłość - przekonywał 21-latek.

Być może Krystian Miś szansę pokazania swoich umiejętności dostanie w piątkowym meczu Korony z Wisłą Połock. Trener Gino Lettieri w starciu z "Nafciarzami" nie będzie mógł skorzystać z chorego Bartosza Rymaniaka oraz Kena Kallaste, który treningi z drużyną po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Estonii rozpocznie dopiero w czwartek. - Trenerzy zdecydują, co będzie dla mnie najlepsze. Nie trenowałem z zespołem, ale cały czas byłem pod grą - mimo, że nie zaliczyłem występu - zakończył młody defensor "żółto-czerwonych".

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna