Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Marcin Sasal zwolniony z KSZO Ostrowiec!

poniedziałek, 07 września 2020 13:49 / Autor: Sebastian Kalwat
fot. kszo1929ostrowiec.pl
Sebastian Kalwat

Zarząd ostrowieckiej drużyny podjął decyzję o odwołaniu Marcina Sasala z funkcji pierwszego trenera KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Klub wydał w tej sprawie komunikat na swojej oficjalnej stronie internetowej. 

A oto pełna jego treść:

"W dniu dzisiejszym decyzją Zarządu Klubu trener Marcin Sasal został odsunięty od prowadzenia naszego III-ligowego zespołu. Obowiązki pierwszego szkoleniowca tymczasowo obejmą dotychczasowi asystenci trenera – Bartosz Grzelak i Janusz Jojko. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy do końca tygodnia.Trenerowi Sasalowi dziękujemy za dotychczasową pracę", możemy przeczytać na kszo1929ostrowiec.pl.

Marcin Sasal to między innymi były szkoleniowiec Korony Kielce, z ktorą pracował w Ekstraklasie w latach 2009-2011. Drużynę z Ostrowca prowadził przez dziesięć miesięcy.

Wydaje się, iż główną przyczyną takiej dycyzji zarządu są niezadowalające wyniki ostrowczan. Po sześciu meczach rozgrywek III ligi, zajmują oni 18. miejsce na 21 drużyn. W trzech ostatnich potyczkach KSZO musiało uznać wyższość swoich rywali. 

Kolejny mecz zespół z Ostrowca rozegra na własnym stadionie w środę o godzinie 16. Ich rywalem będzie Wólczanka Wólka Pełkińska. 

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO