online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Macedończyk na testach w Koronie
online button
online button

SPORT KIELCE

Macedończyk na testach w Koronie

Kielce / 11 stycznia 2018 / Tekst

W czwartek do drużyny Korony Kielce dołączył kolejny testowany zawodnik. Jest nim Macedończyk Bojan Najdenov, który przez ostatnie pół roku bronił barw Smouha SC, występującego w egipskiej ekstraklasie. 26-letni środkowy pomocnik na swoim koncie ma cztery spotkania w reprezentacji Macedonii.

W tym sezonie pomocnik wystąpił w czterech pojedynkach Smouha SC., zaliczając jedną asystę. Od 1 stycznia jest wolnym zawodnikiem.

Wcześniej Najdenov reprezentował barwy klubów grających w macedońskiej ekstraklasie. Były to Robotnicki Skopje i Horizont Turnovo. W swojej rodzimej lidze wystąpił 159 spotkaniach, w których strzelił trzynaście bramek i zanotował pięć asyst. Na swoim koncie ma również dziesięć meczów w kwalifikacjach Ligi Europy.

Korona od początku okresu przygotowawczego testuje jeszcze chorwackiego pomocnika Olivera Petraka oraz napastników: Duńczyka Sanela Kapidzicia i Greka Athanasiosa Karagounisa. Ostatni z nich ma nikłe szansę na angaż w „żółto-czertownym” klubie, ponieważ nabawił się kontuzji.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna