Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Luka Cindrić nie zagra w Veszprem

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Luka Cindrić nie zagra w Veszprem

Kielce / 14 września 2018 / Tekst
fot. Szczypiorno Cup fot. Szczypiorno Cup

Luka Cindrić, rozgrywający PGE VIVE nie zagra w sobotnim, inauguracyjnym meczu Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem. Chorwat, który ostatnio zmagał się z urazem mięśnia czworogłowego uda, w "żółto-biało-niebieskich" barwach zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłotygodniowym, domowym spotkaniu z Rhein-Neckar Loewen.

Cindrić w ostatnich dniach przechodził rehabilitację w Zagrzebiu, treningi w Kielcach wznowił dopiero w ostatnią środę. Początkowo mówiło się, że chorwacki playmaker pomoże drużynie w hitowym spotkaniu w Veszprem. Sztab szkoleniowy i medyczny mistrzów Polski nie chciał jednak ryzykować odnowienia się urazu, które mogłoby skutkować kilkutygodniową przerwą. Cindrić ostatecznie na Węgry nie pojechał, a jego awizowanie w kadrze meczowej do samego końca było najprawdopodobniej zagrywką, która miała nieco zmylić przeciwnika.

PGE VIVE w Veszprem zagra zatem w dwunastoosobowym składzie. Na środku rozegrania, podobnie jak w meczach ligowych, wystąpią bracia Dujszebajew: Alex i Daniel. Być może będzie wspomagał ich Mateusz Jachlewski.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 18.00.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna