Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Lijewski przedłużył umowę z PGE VIVE. "Tałant na pewno będzie wiedział, jak wszystkim trzem zawodnikom porozdzielać czas na boisku"

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Lijewski przedłużył umowę z PGE VIVE. "Tałant na pewno będzie wiedział, jak wszystkim trzem zawodnikom porozdzielać czas na boisku"

Kielce / 21 marca 2019 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Krzysztof Lijewski, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, o kolejne dwanaście miesięcy przedłużył swój kontrakt z PGE VIVE. W następnym sezonie w kadrze mistrza Polski będzie zatem trzech prawych rozgrywających.

–  Cieszę się, że prezes oraz trenerzy Tałant i Uros, cały czas widzą mnie w drużynie. To mi bardzo schlebia, to fajna sprawa być częścią tak dobrej drużyny, z którą wszyscy w Europie się liczą. Chciałbym podziękować za zaufanie ze strony prezesa Bertusa, całej radzie nadzorczej oraz sztabowi trenerskiemu, będę chciał ten kredyt zaufania oczywiście spłacić swoją dobrą grą i dobrymi wynikami drużyny – wyjaśnia Krzysztof Lijewski, cytowany przez oficjalną stronę internetową mistrzostw Polski.

Doświadczony zawodnik w następnym sezonie prawą połówkę będzie współdzielił z Alexem Dujszebajewem i Branko Vujoviciem, który wróci z wypożyczenia do Celje Pivovarnej Lasko.

– To będzie fajna mieszanka. Jak przyjdzie Branko, to na pozycji będzie stary Lijewski, młody Vujović, doświadczony, ale też młody i bardzo dobry Alex. Tałant na pewno będzie wiedział, jak wszystkim trzem zawodnikom porozdzielać czas na boisku. W przeszłości nie miał z tym problemów, na lewym rozegraniu też jest przecież kilku zawodników. Każdy dostaje swoje minuty na parkiecie, więc myślę, że w tej sytuacji również nie będzie większych problemów – wyjaśnia popularny "Lijek".

Krzysztof Lijewski w barwach kieleckiego klubu gra od sezonu 2012/13. 

ZOSTAW KOMENTARZ