Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Kulturyści i miłośnicy fitnessu zjechali do Kielc

sobota, 22 kwietnia 2017 19:59 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
fot. Dariusz Skrzyniarz
Dariusz Skrzyniarz

W Targach Kielce trwa święto kulturystyki i branży fitness. Hale wystawiennicze wypełniły się wszystkim, co związane z aktywnością fizyczną, zdrowym trybem życia i kształtowaniem estetycznej sylwetki.

FIT Weekend łączy w sobie zawody sportowe z targami, podczas których producenci suplementów, odzieży czy sprzętu dla siłowni prezentują swoją ofertę. Wystawcy zapraszają gości imprezy do degustacji napojów białkowych czy do udziału w konkursach oraz loteriach. Podobnie jak przed rokiem, ogromnym zainteresowaniem cieszą się Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce oraz Mistrzostwa Polski Fitness. Na scenie możemy na własne oczy zobaczyć efekty wyczerpujących treningów i wielu wyrzeczeń. Podczas zawodów, które organizuje Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego wraz z Klubem Sportowym „OLIMP” Zabrze i Targami Kielce wyłonione zostanie grono ludzi, którzy będą reprezentowali nasz kraj podczas Mistrzostw Europy.

FIT Weekend to jedna z tych imprez, która zachęca do aktywności fizycznej i testowania samego siebie. W sobotę, jedni sprawdzili swoje siły w wyciskaniu sztangi leżąc, inni wzięli udział w kilkugodzinnym maratonie na rowerkach stacjonarnych.

Impreza sportowa w Targach Kielce zakończy się w tę niedzielę po południu.

Kliknij, aby zobaczyć zdjęcia.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO