Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Korona zagra w LOTTO Ekstraklasie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Korona zagra w LOTTO Ekstraklasie

15 lipca 2016 / Tekst

15 lipca wystartuje nowy sezon najwyżej piłkarskiej ligi zawodowej w Polsce, która w rozgrywkach 2016/2017 zyskała nowego sponsora tytularnego i będzie nazywała się LOTTO Ekstraklasą. 

Umowa między Ekstraklasą SA, a Totalizatorem Sportowym została podpisana do końca sezonu 2016/2017. Kontrakt gwarantuje prawo do używania połączonej nazwy rozgrywek oraz znaku graficznego Ekstraklasy.

Nowy logotyp rozgrywek pojawi się m.in. na koszulkach wszystkich piłkarzy, bandzie centralnej wszystkich szesnastu stadionach, bandach elektronicznych, a także na ściankach do wywiadów. Logo rozgrywek LOTTO Ekstraklasy będzie także prezentowane podczas transmisji telewizyjnych z meczów w trakcie całego sezonu, w różnych wersjach ekspozycji. Dodatkowo, znajdzie się ono we wszystkich pozostałych produkcjach telewizyjnych, w komunikacji w mediach społecznościowych Ekstraklasy oraz wszelkich kanałach komunikacji prowadzonych przez kluby.

Rozgrywki LOTTO Ekstraklasy rozpoczynają się 15 lipca 2016 roku. Korona Kielce w pierwszej kolejce nowego sezonu na wyjeździe zmierzy się z Zagłębiem Lubin (niedziela godz. 15.30).

za: ekstraklasa.tv 

ZOSTAW KOMENTARZ