Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Korona w Szczecinie bez Jukicia i Kosakiewicza

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

SPORT KIELCE

Korona w Szczecinie bez Jukicia i Kosakiewicza

14 września 2018 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Korona Kielce w niedzielnym, wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin nie zagra w pełnym składzie.  W kadrze meczowej na pewno nie znajdą się kontuzjowani Ivan Jukić i Łukasz Kosakiewicz. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Michała Gardawskiego.

- Jeśli chodzi o ostatniego z nich to daliśmy mu jeden luźniejszy dzień, aby uraz się nie pogłębił. „Kosa” nie ma poważnej kontuzji, ale go w niedzielę nie będzie, podobnie jak Ivana. On nie miał złamanego palca, brakuje mi odpowiedniego terminu medycznego. To, co pewne to fakt, że w ostatnich dziesięciu dniach przechodził rehabilitację i nie trenował - wyjaśniał szkoleniowiec kieleckiej drużyny, Gino Lettieri.

Z „Portowcami” najprawdopodobniej nie zagra również powracający po urazie kolana Marcin Cebula. Pomocnik w niedzielę może wystąpić w meczu czwartoligowych rezerw w Busku-Zdroju.

- Najważniejsze, że kolano już nie boli. Pod względem fizycznym na pewno nie jestem gotowy, ale w jakimś mniejszym wymiarze jestem w stanie pomóc drużynie. Jeszcze nie wiem czy pojadę - wyjaśniał Cebula.

Niedzielny mecz Pogoń - Korona w Szczecinie

ZOSTAW KOMENTARZ