Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Korona po pierwszym treningu na boisku

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

SPORT KIELCE

Korona po pierwszym treningu na boisku

Kielce / 19 czerwca 2017 / Tekst

Piłkarze Korony Kielce w poniedziałek na stadionie przy ul. Prostej w Kielcach odbyli pierwszy trening na boisku pod okiem trenera Gino Lettieriego. W zajęciach udział wzięło dwudziestu zawodników.

Indywidualnie w siłowni dodatkowo pracowali Radek Dejmek, Djibril Diaw oraz Bartosz Rymaniak, którzy wciąż leczą urazy. Najbliżej powrotu na boisko jest ostatni z nich, czeski kapitan zespołu musi jeszcze oszczędzać nogę przez dwa tygodnie po zabiegu artroskopii kolana. Wciąż nie wiadomo jak długo pauzować będzie Diaw.

W zajęciach pod okiem Lettieriego obok zawodników, którzy „żółto-czerwonym” klubem mają kontakty dłuższe niż do 30 czerwca wzięło udział również czterech nowych piłkarzy: Fabian Burdenski, Michael Gardawski, Shawn Barry i Angelos Argyris (więcej o pierwszej trójce - TUTAJ, o Greku - TUTAJ).

Do końca tygodnia wolne od sztabu szkoleniowego dostali Estończyk Ken Kallaste oraz nowy nabytek kieleckiego klubu Gruzin - Nika Kaczarawa. Obaj zaraz po zakończeniu sezonu przebywali na zgrupowaniach swoich zespołów narodowych. Z powodów osobistych dodatkowe dni urlopu otrzymali natomiast - Dani Abalo (bierze ślub) i Vanja Marković, we wtorek ma być już w Kielcach.

Piłkarze Korony do piątku będą przebywać w hotelu Binkowski, a z racji trwającego poza zajęciami w terenie będą ćwiczyć na bocznym boisku przy Kolporter Arenie oraz na stadionie przy ul. Prostej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay