STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Korona po pierwszym treningu na boisku
online button
online button

SPORT KIELCE

Korona po pierwszym treningu na boisku

Kielce / 19 czerwca 2017 / Tekst

Piłkarze Korony Kielce w poniedziałek na stadionie przy ul. Prostej w Kielcach odbyli pierwszy trening na boisku pod okiem trenera Gino Lettieriego. W zajęciach udział wzięło dwudziestu zawodników.

Indywidualnie w siłowni dodatkowo pracowali Radek Dejmek, Djibril Diaw oraz Bartosz Rymaniak, którzy wciąż leczą urazy. Najbliżej powrotu na boisko jest ostatni z nich, czeski kapitan zespołu musi jeszcze oszczędzać nogę przez dwa tygodnie po zabiegu artroskopii kolana. Wciąż nie wiadomo jak długo pauzować będzie Diaw.

W zajęciach pod okiem Lettieriego obok zawodników, którzy „żółto-czerwonym” klubem mają kontakty dłuższe niż do 30 czerwca wzięło udział również czterech nowych piłkarzy: Fabian Burdenski, Michael Gardawski, Shawn Barry i Angelos Argyris (więcej o pierwszej trójce - TUTAJ, o Greku - TUTAJ).

Do końca tygodnia wolne od sztabu szkoleniowego dostali Estończyk Ken Kallaste oraz nowy nabytek kieleckiego klubu Gruzin - Nika Kaczarawa. Obaj zaraz po zakończeniu sezonu przebywali na zgrupowaniach swoich zespołów narodowych. Z powodów osobistych dodatkowe dni urlopu otrzymali natomiast - Dani Abalo (bierze ślub) i Vanja Marković, we wtorek ma być już w Kielcach.

Piłkarze Korony do piątku będą przebywać w hotelu Binkowski, a z racji trwającego poza zajęciami w terenie będą ćwiczyć na bocznym boisku przy Kolporter Arenie oraz na stadionie przy ul. Prostej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna

STARCOM MULTI (7)