online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Korona Handball traci ważną zawodniczkę
online button
online button

SPORT KIELCE

Korona Handball traci ważną zawodniczkę

Kielce / 13 lipca 2017 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

Korona Handball w debiutanckim sezonie w PGNiG Superlidze będzie musiała sobie radzić bez Kristiny Repelewskiej. Doświadczona rozgrywająca nie przedłużyła swojego kontraktu z kieleckim klubem i ponownie związała się z MKS-em Selgrosem Lublin.

Repelewska barwy Korony reprezentowała w drugiej części sezonu, po tym jak po kilku latach występów w Lublinie za porozumieniem stron rozwiązała swoją umowę. 36-letnia rozgrywająca wspomogła swoim doświadczeniem młodsze koleżanki i miała duży wkład w wygraniu pierwszoligowych rozgrywek. Repelewska w 10 spotkaniach dla kieleckiego klubu rzuciła 49 bramek.

Po zakończeniu rozgrywek Korona Handball zabiegała o to, aby rozgrywająca przedłużyła swój kontrakt. Rozmowy trwały długo, ale kiedy pojawiła się oferta z Selgrosu - Repelewska zdecydowała się ponownie grać w Lublinie, w którym mieszka. 

Obecnie w kadrze kieleckiego klubu znajduje się dziewięć rozgrywających, ale nie wykluczone, że przed startem rozgrywek do drużyny dołączy jeszcze jedna szczypiornistka występująca na tej pozycji. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna