Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Kontuzja Lijewskiego. Nie zagra w dwumeczu z Motorem

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Kontuzja Lijewskiego. Nie zagra w dwumeczu z Motorem

Kielce / 12 marca 2019 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

Pech nie opuszcza PGE VIVE. Na poniedziałkowym treningu urazu dłoni doznał Krzysztof Lijewski. Prawy rozgrywający nie zagra w dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Motorem Zaporoże.

Jak podaje strona internetowa mistrza Polski, popularny "Lijek" nadłamał czwartą kość śródręcza prawej dłoni. Zawodnikowi założono gips, a jego przerwa w grze potrwa około miesiąca.

Uraz Lijewskiego oznacza duży problem dla PGE VIVE. W środowym pojedynku 22. kolejki PGNiG Superligi z Azotami Puławy na prawym rozegraniu w większym wymiarze będzie grał nominalny skrzydłowy, Blaż Janc. Taki sam wariant zapewne zobaczymy w sobotnim starciu z Energą MKS-em Kalisz w Hali Legionów. Na następny wyjazdowy pojedynek ze Stalą Mielec powinien już wrócić Alex Dujszebajew, który jest szykowany na bardzo ważne spotkanie z Motorem. Przypomnijmy, Hiszpan wraca po kontuzji kolana, której doznał na początku lutego w Kristianstad. Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów na Ukrainie zostanie rozegrany w sobotę, 23 marca. Rewanż odbędzie się tydzień później.

Do końca sezonu z powodu kontuzji kolana wyłączony jest Daniel Dujszebajew, w połowie kwietnia do gry powinien wrócić Michał Jurecki.

ZOSTAW KOMENTARZ