smartwatch

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Koniec fatalnej passy. PGE Vive wygrywa w Danii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Koniec fatalnej passy. PGE Vive wygrywa w Danii

12 listopada 2017 / Tekst

Na siedmiu przegranych wyjazdowych meczach zakończyła się fatalna seria PGE VIVE Kielce w Lidze Mistrzów. Kielczanie odnieśli cenne zwycięstwo z Aalborgiem, które nieco poprawiło ich sytuację w grupie B.

Podopieczni Talanta Dujszebajewa od początku spotkania mieli lekką przewagę, choć Duńczycy trzymali kontakt z przyjezdnymi. Długo jednak nie wytrzymali tempa mistrzów Polski, bo w 23 minucie, po bramce Julena Aguinagalde przegrywali już 10:14. Pod koniec pierwszej połowy Aalborg zniwelował stratę do jednego gola (15:16), ale ostatnie minuty przed zejściem do szatni należy do PGE VIVE. Kielczanie rzucili cztery gole z rzędu i po 30 minutach prowadzili już 18:14. Wydaje się, że to był decydujący moment, bowiem w druga połowa toczyła się już pod dyktando graczy Kielc. Cały czas utrzymywali oni 4-5 bramek przewagi. Z dobrej strony pokazał się Michał Jurecki. Dzidzia w ostatnich meczach nie imponował formą, a z mistrzem Danii rzucił 5 bramek i był najskuteczniejszy w naszym zespole.

Aalborg - PGE VIVE 30:34 (14:18)

Aalborg: Pedersen, Aggefors - Smarason 8, P. Larsen 2, Barthold 1, M. Larsen 5, Hasselund, Hald Jensen 1, A. Jensen 7, Jotić 1, Atlason, Pedersen, Antonsen, Juul-Lassen 5.

PGE VIVE: Szmal, Wałach - Jurecki 5, Dujshebaev 4, Kus, Aguinagalde 5, Bielecki 2, Jachlewski 2, Strlek 4, Janc 3, Lijewski 3, Jurkiewicz, Zorman, Mamić 1, Bombac 4, Djukić 1.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna