Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Kieleccy siatkarze zgłoszeni do pierwszej ligi

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Kieleccy siatkarze zgłoszeni do pierwszej ligi

Kielce / 14 czerwca 2018 / Tekst

Świętokrzyska Siatkówka SA, pod taką nazwą do pierwszoligowych rozgrywek zgłoszona została drużyna kieleckich siatkarzy. - 15 czerwca upływa termin aplikacyjny, w którym trzeba  wyrazić chęć przystąpienia do rozgrywek. My to już to zrobiliśmy, teraz czas na kolejne kroki - wyjaśniał w rozmowie z naszym radiem Jacek Sęk, prezes kieleckiego klubu.

- To był pierwszy, najważniejszy termin. Na kolejne, czyli proces licencyjny oraz zgłoszenia zawodników do rozgrywek jeszcze przyjdzie czas. Ten mamy tak naprawdę do sierpnia, kiedy ruszą przygotowania. Wszystkie szczegóły związane z kadrą na nowy sezon oraz budżetem na nowy sezon będą ogłaszane w najbliższych tygodniach. Obecnie prowadzimy wiele rozmów, które miejmy nadzieję zakończą się pozytywnie. O szczegółach nie mogę jednak rozmawiać - wyjaśniał Sęk.

Za budowanie drużyny odpowiedzialny będzie najprawdopodobniej Dariusz Daszkiewicz. Obecnie ważne kontrakty z kieleckim klubem ma tylko pięciu zawodników: przyjmujący Łukasz Łapszyński i Jakub Szymański, atakujący Michał Superlak, środkowy Mariusz Schamlewski oraz libero Mateusz Czunkiewicz.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna