Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Karol Bielecki odejdzie z PGE VIVE?

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Karol Bielecki odejdzie z PGE VIVE?

18 maja 2018 / Tekst

Kończący się sezon jest najprawdopodobniej ostatnim dla Karola Bieleckiego w PGE VIVE. Jego kontrakt, który obowiązuje jeszcze przez dwanaście miesięcy niebawem ma zostać rozwiązany za porozumieniem stron.

Taką informację w piątkowy poranek podał Paweł Matys z kieleckiej „Gazety Wyborczej”.  

O tym, że może dojść do rozstania legendy polskiej piłki ręcznej z PGE VIVE mówiło się od jakiegoś czasu. Głosy na sile przybrały na początku kwietnia, kiedy kielecki klub podpisał kontrakt z Władysławem Kuleszem. Transfer 22-letniego Białorusina spowodował, że na lewym rozegraniu w następnym sezonie zrobi się tłoczno. Obok niego trener Tałant Dujszebajew będzie mógł skorzystać z Michała Jureckiego i Marko Mamicia. Wobec takiej sytuacji najmniej szans na grę miałby Bielecki, który już teraz rzadziej pojawia się na parkiecie. Obecnie jest czołowym wykonawcą rzutów karnych, które egzekwuje z rewelacyjną skutecznością.

Na oficjalne potwierdzenie informacji o odejściu Bieleckiego z PGE VIVE będziemy musieli poczekać najprawdopodobniej do przyszłego tygodnia. Przypomnijmy, ze po sezonie z kieleckim klubem pożegnają się Sławomir Szmal, Uros Zorman, Manuel Strlek, Mateusz Kus i Darko Djukić.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna