STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Kaczarawa tylko wypożyczony do Korony. Na testach pojawił się Grek z IV ligi niemieckiej
online button
online button

SPORT KIELCE

Kaczarawa tylko wypożyczony do Korony. Na testach pojawił się Grek z IV ligi niemieckiej

19 czerwca 2017 / Tekst

W niedzielę Korona Kielce podpisała roczny kontrakt z Niką Kaczarawą. Pierwotnie na stronie internetowej klubu pojawiła się informacja, że reprezentant Gruzji do stolicy Świętokrzyskiego trafił na zasadzie transferu definitywnego. Wieczorem komunikat został zmieniony i jak się okazało 23-latek do Korony został tylko wypożyczony z rosyjskiego FK Rostow.

Kaczarawa ostatni sezon spędził również na zasadzie transferu czasowego w cypryjskim Ethnikosie, w którym w 27 meczach strzelił  16 goli oraz zanotował 7 asyst. Teraz Rostow chce, aby uzdolniony napastnik nabrał doświadczenia w polskiej ekstraklasie, aby za rok mógł wzmocnić kadrę pierwszego zespołu występującego w rosyjskiej Premier Lidze.

WIĘCEJ O KACZARAWIE - TUTAJ 

W niedzielę do Kielc obok Kaczarawy w hotelu Binkowski pojawiło się pięć nowch osób. Czterech z nich to piłkarze. O Fabianie Burdenskim, Michaelowi Gardawskiemu i Shawnie Barrym pisaliśmy TUTAJ. W poniedziałek z drużyną trenował również 23-letni Angelos Argyris, który ostatni sezon spędził w TSV Weiche Flensburg. Na poziomie IV ligi zagrał w 21 spotkaniach, w których strzelił dwie bramki. Wcześniej występował m.in. w rezerwach Werderu Brema, a swoją  karierę w greckim Wolos, w którym zadebiutował w tamtejszej ekstraklasie.

Z Koroną przebywa również szósta oficjalnie niezaprezentowana osoba. Jak udało nam się ustalić to niemiecki fizjoterapeuta, który najprawdopodobniej również zostanie zatrudniony w klubie. 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna

STARCOM MULTI (7)