Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Jurkiewicz do Kielc wróci pod koniec sierpnia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Jurkiewicz do Kielc wróci pod koniec sierpnia

Kielce / 11 sierpnia 2018 / Tekst
fot. Anna Benicewicz-Miazga fot. Anna Benicewicz-Miazga

Mariusz Jurkiewicz, który podczas przerwy wakacyjnej doznał urazu palca lewej dłoni, do treningów z PGE VIVE Kielce wróci dopiero pod koniec sierpnia. Rozgrywający do tego czasu pozostanie w Gdańsku, gdzie przechodzi rehabilitację.

- Czuję się dobrze, kuracja za pomocą hiperbarii przebiega pomyślnie. Na początku palec bardzo mi dokuczał, po zabiegach był tak obolały, że nie można go było w ogóle dotknąć, ale teraz wszystko jest już w porządku - wyjaśnia w rozmowie ze stroną internetową mistrzów Polski, Mariusz Jurkiewicz.

36-latek najbliższe dni spędzi jeszcze w Gdańsku. Do Kielc przyjedzie  kiedy PGE VIVE wróci z turnieju towarzyskiego w Zaporożu, czyli 27 sierpnia.

- Cały zespół wraz ze sztabem będzie na wyjeździe, nie miałbym z kim pracować, a tutaj, w Gdańsku będę miał odpowiednie warunki do treningów - tłumaczył rozgrywający.

Wciąż nie wiadomo, kiedy Jurkiewicz będzie mógł wrócić do gry. Na pewno opuści początek sezonu, który startuje w ostatni dzień sierpnia. Na sprecyzowanie daty jego wejścia w trening z pełnym obciążeniem trzeba poczekać do końca rehabilitacji w Gdańsku.  

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna