Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Jakub Wachnik zagra o mistrzostwo Libanu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Jakub Wachnik zagra o mistrzostwo Libanu

Kielce / 14 kwietnia 2018 / Tekst
fot. Dafi Społem Kielce fot. Dafi Społem Kielce

Dafi Społem w niedzielnym, wyjazdowym meczu z Jastrzębskim Węglem będzie musiało poradzić sobie bez Jakuba Wachnika. Przyjmujący kieleckiej drużyny został wypożyczony do libańskiego klubu Zahara, z którym powalczy o tytuł mistrzowski.

- Po rozmowie z prezesem Jackiem Sękiem oraz trenerem Dariuszem Daszkiewiczem doszliśmy do porozumienia, aby Kuba poleciał i zagrał w tych finałach. W tamtejszej lidze gra się do trzech wygranych meczów. Zahara w pierwszym przegrała - mówi menadżer siatkarza, Jakub Michalak.

Nowy zespół Wachnika w czwartek wyrównał stan rywalizacji pokonując SpeedBall Chekka 3:1. Przyjmujący przebywa już w Bejrucie i powinien dostać swoją szansę już w sobotnim, trzecim meczu finału.

Po zakończeniu „libańskiej” przygody Wachnik wróci do Kielc. Po spadku Dafi Społem trudno oczekiwać, że 25-latek dalej będzie bronił barw drużyny ze Świętokrzyskiego. Przyjmujący w tym sezonie był najlepszym graczem zespołu. W 103 rozegranych setach zdobył 385 punktów, co daje mu średnią nieco ponad 13 „oczek” na mecz.

Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w niedzielę o 14.45 rozegrają ostatni mecz w PlusLidze. Kielczanie na wyjeździe zmierzą się z Jastrzębskim Węglem.  

źródło: siatkakielce.pl 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna