STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Dziennikarze górą w charytatywnym meczu
online button
online button

SPORT KIELCE

Dziennikarze górą w charytatywnym meczu

Bieliny / 18 czerwca 2017 / Tekst
www.bieliny.pl www.bieliny.pl

Drużyny kieleckich mediów oraz świętokrzyskiej Temidy już po raz osiemnasty zmierzyły się na piłkarskim boisku. Wydarzenie odbyło się w sobotę (17.6) na stadionie w Bielinach. Charytatywny mecz tym razem zorganizowano na rzecz Dawida Maciejskiego.

Dziennikarze zmotywowani zwycięstwem sprzed roku po raz kolejny okazali się zespołem lepszym. Od pierwszej minuty to oni przejęli inicjatywę spotkania i wysoko pokonali rywali 4:1. Bohaterem spotkania był Marcin Migas, który zdobył wszystkie bramki dla Kieleckich Mediów.

W drużynie występowali także przedstawiciele Przeglądu Sportowego, Kieleckiej Piłki, Radia Kielce i Radia eM Kielce. - To drugie zwycięstwo z rzędu. Przed rokiem wygraliśmy 2:1. Widoczny jest więc progres. W sumie wygrywamy już 11:7. Rokrocznie powtarzamy sobie, aby zatrzymać zawodnika z numerem „10” w ich zespole. On rozpędza się z własnej połowy i jest tak szybki, że ciężko go zatrzymać, zresztą to on strzelił honorowego gola dla naszych rywali. Poza tym Wy jako dziennikarska młodzież graliście dziś bardzo dobrze, bo kilka niekonwencjonalnych podań mogło się podobać. Brakowało nam wykończenia, chociaż z drugiej strony przy wyniku 4:1 nie ma na co narzekać – mówi kapitan kieleckiego zespołu, Maciej Cender.

- Myślę, że za rok będzie jeszcze lepiej, chociaż wypada nam przeprosić sędziów i prokuratorów, z którym przyszło nam się zmierzyć, bo chyba do dwóch porażek z rzędu nie są przyzwyczajeni – dodaje dziennikarz Przeglądu Sportowego.

Chodź na trybunach oraz boisku nie brakowało emocji, to po meczu wszyscy jednogłośnie podkreślali, że nie mecz był najważniejszy podczas sobotniej imprezy. W ręce obecnego na trybunach Dawida Maciejewskiego powędrowała uzbierana suma – 2 400zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na leczeniei rehabilitację młodego człowieka, który od roku zmaga się z chorobą onkologiczną.

Na trybunach zasiedli wiceprezesi Sądu Okręgowego w Kielcach – Alina Bojara i Mariusz Broda, Prokurator Okręgowy w Kielcach, Mariusz Dryjas, Dziekan Okręgowej Izby Adwokackiej w Kielcach, Jerzy Zięba, Prezes Sądu Rejonowego w Końskich Dorota Kaniowska, rzecznik prasowy SO w Kielcach a jednocześnie trener drużyny Temidy, Jan Klocek, Wójt Gminy Bieliny, Sławomir Kopacz oraz Przewodniczący Rady Gminy Bieliny Józef Gawęcki.

kw

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna

STARCOM MULTI (7)